2733
2734

من تقریبا جز شاگردای متوسط کلاسم و دوست صمیمی ام شاگرد اول و معدل 19.5خستم هیچ کلاسی نرفته ولی خیلی میخونهه

امسال برا یازدهم با یک مجموعه آشنا شدیم بیست شو 

کلاساش 4درس تخصصی و تضمینی 24میلیونه با اینکه درسش خوبه رفت قلم نام کرد وضع مالیش خوبه

اما من هر کاری میکنم از پس پولش بر نمیام برای ما خیلی زیاد حتی اگر خوابم ببینم نمیتونیم بدیم

مامانم میگ رشتتو عوض کن وقتی اینقد خرج داره

ولی رشتمو و دوستام و دوست دارم ی سالم خوندم خجالت میکشم بگم پول ندارم نمیتونم بیام میگم کلاساشو دوست ندارم از ته دلم میخوام برم

از تابستونه و تضمینی برای نهایی و کنکور با توجه به دیده هام چیکار کنم شما بودین چ میکردین

مامانم میگ خیلی ها بدون کلاس  رتبه خوبی گرفتن و از طرفی میگن اگر جای دیگ دانشگاه قبول شی نمیفرستیمت  و انگار میخوان حمایت کنن ولی نمیتونن منم نمیدونم چجوری برم واقعن نارحتم سال دیگه هه معلوم دوستم میشه 20ولی من 15 واقعن سخته اگر درک کنیم و اینا مامانم همه اطرافیانمون دیده ک هیچی نشدن و دانشگاه رو تموم کردن هی اونا رو مثال میزنه برام

2731
یکم سخته ولی سخت بخونی بدون کلاس هم میشه . بگرد یجا پیدا کن اقساطی پرداخت کنی . اینم که میگن تضمینی ...

اره ولی وقتی کسایی که رتبه برتر شدن و تو کلاسای اونا بودم رو نگاه میکنی نظرت عوض میشه کلا

اره ولی وقتی کسایی که رتبه برتر شدن و تو کلاسای اونا بودم رو نگاه میکنی نظرت عوض میشه کلا

ما هم این دوزا ر. گذروندیم . یه چیزی بگم بهت اما این رتبه اولا ا، همون موسسه نبودن . بعد که رتبه میارن یه پولی میگیرن که اسمشون رو اون موسسه  استفاده کنه