2410
2553

من قبلا ها خيلي مطمئن بودم به وجود خدا و هميشه برام عجيب بود چرا يك عده انقدر نسبت به خدا شك دارند ،اما از اونجايي كه من خيلي ادم پرتوقعي هستم ،هميشه دوست داشتم هر خواسته اي كه از خدا داشتم برآورده ميشد ،مثلا وقتي يك مشكلي تو كارم ايجاد ميشد و حل نميشد تو ذهنم ميگفتم چرا خدا صداي منو نميشنوه ؟!و اين از اون موقع تا حالا متاسفانه براي من شده يك معضل !!همش وقتي ميخوام دعا بكنم با شك و ترديد هست كه آيا خدا صداي منو ميشنوه ؟؟😞😞ميدونم افكارم باعث تاسف هست اما واقعا جايي جز اينجا نيست كه بخوام راهنمايي بگيرم .شما در اينجور مواقع چه طور خودتون رو آروم ميكنيد ؟

کسی که تو رو نمیبینه نگاهش درگیر یکی دیگه س حالا هی خودتو تغییر بده

و از اونجايي كه انسان فقط به اميد زنده هست واقعا همچين شكي نابود كننده هستش !!من چه طوري بايد با اين احساس ناخوشايند مبارزه كنم ؟ چه طوري بشم مثل سابق ؟خيلي براي خودم متاسف هستم خيلي

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خدا وجود داره من خودم صدبار زیر میکروسکوپ  دیدمش خلقت پیچیده و بی نظیری که هرگز محصول اتفاق نیست پای کاذب امیب یا فاگوسیتوز ماکروفاژ یا تقسیم سریع باکتری همشون شواهد یک قدرت عظبم هستن که احاطه کاملی به همه ی جزییات داشته   ولی تو همه ی موارد دیگه شک کن 

الخصوص نمایندگان زمینی سخت گیر تر از خودش 

ضمنا هر خواسته ای قرار نیست اجابت بشه چون یه برنامه ریزی های دقیقی درکاره و اینقدر زندگی همه به هم متصله و تغییرات کوچک تاثیرات بزرگ میذاره که اصلا نمیشه همشو براورده کنه

خداهست من مطمینم بهش شک نکن

حال متکلم از کلامش پیداست
2714

خدای هرکس به اندازه باورش بزرگه و قدرت داره

خدای حضرت موسی دریا رو میشکافه ولی خدای من یه سرماخوردگی ساده رو هم نمیتونه شفا بده

خدا همون خداست ولی ایمان من به خدا به اندازه حضرت موسی نیست و بهش اعتماد ندارم 

شما باید فکرت و باورت رو درست کنی اقیانوس جان

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     

من هرچیهم دعام براورده نشه از رو نمی رم بازم دعا می کنم . خدا همیشه هوامو داره حتی اگه دعام براورده نشه . کافیه بهش توکل کنی و همه چی رو بسپری بهش با دل قرص و محکم همین

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}

متاسفانه همين ديگه ،من اعتقاد ضعيفي دارم!!مثلا اينكه ميگن توكل كن به خدا .واقعا اگر ادم بخواد توكل كنه ديگه جايي براي نااميدي و نگراني نيست اما من هميشه نااميد و نگرانم !!كاش درست ميشدم 

خدای هرکس به اندازه باورش بزرگه و قدرت داره خدای حضرت موسی دریا رو میشکافه ولی خدای من یه سرماخوردگ ...

عالی گفتی 

پادشاهِ جهنم خودت باش ، نه کارگر بهشت دیگران..!                            {{ دختر نازم، به دنیا اومدی و دنیای من شدی  }}
متاسفانه همين ديگه ،من اعتقاد ضعيفي دارم!!مثلا اينكه ميگن توكل كن به خدا .واقعا اگر ادم بخواد توكل ك ...

توکل یعنی بی خیال نتیجه باش و بمون ببین خدا چی میخواد برات . صبر لازمه توکله اگه صبور باشی توکلت هم قوی میشه

متاسفانه همين ديگه ،من اعتقاد ضعيفي دارم!!مثلا اينكه ميگن توكل كن به خدا .واقعا اگر ادم بخواد توكل ك ...

منم مثل شما هستم اقیانوس جان

خیلی اذیت میشم سر این قضیه

خیلی پرتوقعم

میگفتم من چه فرقی دارم با حضرت عیسی و موسی و ....

همه افریده خدا هستیم

همون طور که اونها یه معجزاتی داشتن خدا باید این قدرت رو به من هم بده

ولی دیدم باور من به خدا و قدرتش به اندازه اونها نیست

یوقتایی شک دارم به خدا

و همین فرق بین من و اون بنده هاست

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706