2733
2734

سلام لطفا نگین صبر و تحمل که خیلی اذیت میشم.

خودش صیغه کرده ۹ ماهه حکم طلاق اومده. منتظره منو طلاق بده اون رو بگیره...اونم یه خانوم معلم مطلقه متاسفم برای شاگرداش زیر دست همچین آدم خائن رابطه متاهلی ....من نه خانواده هیشکی درکم نمیکنن. میخوام همسن روزا خانه رو ترک کنم به دانشگاه دولتی که درس خوندم برم با استادهام و معاون دانشگاه‌ و مسئول نهاد رهبری صحبت کنم بزارن خوابگاه بمونم و عوضش کار می کنم حتی شده نظافت...بی کس و کار هستم نه دوستی نه فامیلی....به نظرتون کمکم میکنند؟😔

بودَنِتـ شُد آرامِشـِ قَلبـِ مَنـ♥️✨️

مهریتو بگیر برو خونه اجارع کن این کارا چیه

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
مهریتو بگیر برو خونه اجارع کن این کارا چیه

مهریه من کمه ۱۶۰ میلیون هست.اونم چن ماه طول میکشه بیاد کارتم...از طرفی ارشد شرکت کردم از مهر دانشجو میشم باید خوابگاه بمونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهریه من کمه ۱۶۰ میلیون هست.اونم چن ماه طول میکشه بیاد کارتم...از طرفی ارشد شرکت کردم از مهر دانشجو ...

ایول ۱۶۰ میلیونو که گرفتی برو یه سوییت خیلی کوچیک اجارع کن یاهم برو دیوار دنبال کار مثل کار کمک کردن از سالمندان هم خونشون بمون هم پول بگیر به دانشگاهتم برس گور بابای شوهرتو اون زن خائن

Türk🐺❤ اقایون محترم دلیل بودنتون تو سایت زنانه درحالی که ددی سایت هست کاملا مشخصه که برای چیه اون به کنار ازتون خواهش میکنم وقتی بیرون هستین مثل دختر ندیده نگا نکنین شما خودتون خواهر مادر دارین وقتی به دختر و یه زن البته هولارو فاکتور بگیریم نگا میکنین و تیکه میندازین تو چشم اون خانم یه موجود هول و کنه هستین خواهشا کمتر خودتونو خار کنین و دست از سر خانما بردارین
2731

دانشگاه که میدونم اجازه نمیدن مخصوصا اگه بهسون توضیح بدی نهایت یه دروغ بگو مثلا بگو جابجا شده خونه ام اینجا یکم درس و کار و اینا دارم باید بمونم وایه همین خوابگاه میخوام در مورد جدا سدنت و ترک خونه هم بنظر من تو نباید خودتو آواره کنی بخاطر یکی دیگه که راحت شوهرت و اون زنه جاتو پر کنن با جنگ و دعوا هم شده بمون توی خونه ات حتی شده یه اتاق رو واسه خودت نگهدار ولی بجاش برو بیرون دنبال کار یکم زمان بخر و کار کن و به درامد ماهیانه برس بعد جدا شو بازم میگم خودتو آواره نکن

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
مهریه من کمه ۱۶۰ میلیون هست.اونم چن ماه طول میکشه بیاد کارتم...از طرفی ارشد شرکت کردم از مهر دانشجو ...

چندتا سکه بوده که شده ۱۶۰ میلیون؟؟؟ چرا ایتقدر کم ؟؟؟ چندسال زندگی کردی باهاش ؟؟؟ برای خودت طلا و پس انداز جمع میکردی یه جیزی اون موقع که خوب بودید بنامت میکردی از شوهرت واقعا این مردا حیفه اینقدررر راحت ازشون دست بکشی باید جونشون رو در بیاری

بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس می خوری تا بابت کارهایی که کرده ای!
دانشگاه که میدونم اجازه نمیدن مخصوصا اگه بهسون توضیح بدی نهایت یه دروغ بگو مثلا بگو جابجا شده خونه ا ...

خواهر عقد کردیم....زیر یه سقف نرفتیم...کلی بلا سزم اومده ۲۳ ساله ام هست موهام رو به سفیدی پیشمایم چروک افتاده

به خدا انقد دق میکنم...فق میخوام زود از این محیط سمی برم.

مسئول نهاد حاج آقا هست و یکی از خانوم هایی که اونجا کار میکنه به اونا حقیقت رو میگم....به بقیه میگم بخاطر معرفی به استادم اینجام و فلان

چندتا سکه بوده که شده ۱۶۰ میلیون؟؟؟ چرا ایتقدر کم ؟؟؟ چندسال زندگی کردی باهاش ؟؟؟ برای خودت طلا و پس ...

روستایی هستم و خانواده پر جمعیت به اجبار زن یه مرد میانسال شدم. مهریه ام کمه ۱۶۰ میلیون خوددم حقوق خوندم و دیکه از دست خانواده ام و اون مرتیکه میانسال بریده ام...بال های منو قیچی قیچی کردن...منو سوزوندن تو این سن....الانم خودشون خونه هاشون هستن اومدنی از عمد بحث میندازن اعصاب شدم

عقدش بودی هنوز زیر یه سقف باهات نرفته بعد اومده بهت خیانت کرده رفته با یه معلم مطلقه؟؟؟ این شوهرت دیگه چه موجودیه !!!

بهتر که جدا شدی

غصه نخور سنت کنه کلی راه و موقعیت پیش رو داری فقط خودتو نباز و محکم باش