2733
2734
عنوان

میخوام تموم شه زندگیم

83 بازدید | 11 پست

خسته شدم دیگه حوصله ندارم ک بگم چمه یا چ اتفاقی افتاده ک ب این روز رسیدم

عصبیم خستم بی حوصلم کلافم دارم خفه میشم روانشناس و روانپزشک تاثیری نداره تو حالم روزی شیش هفتا قرص جز معده درد و سردرد تاثیر دیگه ای نداشته حالم اصلا خوب نیست بحث الانم نیست مدتیه از دیشبه کاملا وسوسه میشم قرص بخورم زندگی تموم شه ولی میترسم که زنده بمونم و اتفاقا بدتری بیفته راه چاره ای نیست ب هیچس باور ندارم ن ب خودم ن ب دیگران ن ب هیچکسی و هیچ چیزی توی این دنیا ب پوچی رسیدم فقط دنبال ی روشم ک صددرصدی تموم شه 

خودم خیلی درباره‌زندگی بعدازمرگ اینجور‌چیزا میدونم و دیدم و خوندم ولی احتمالا جهنم اونور بهتر باشه

انگار همه ی فکر و خیال ها توی یک چشم به هم زدن جمع بشن درون جسم واحدی که ازش هیچ راه فراری نیست‌.

بعیده اون ور بهتر باشه

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ ....من مذهبی نیستم نماینده جامعه مذهبیون هم نیستم صرفا بخاطر امضام اینو برداشت نکن ک حتما مذهبیم اوکی ؟ ....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
چرا دوس داری نباشی؟؟ 

چون حسی ک دارم اینه 

ن من میتونم توضیح بدم حس و حالمو نه تومیتونی درک کنی :)

انگار همه ی فکر و خیال ها توی یک چشم به هم زدن جمع بشن درون جسم واحدی که ازش هیچ راه فراری نیست‌.
حق داری  به پوچی رسیدی چون زندگی واقعا پوچ و بیهوده خودمون بهش معنا میدیم  ولی زندگی سا ...

من واقعا نمی کشم و هیچکسی هم هیچ درکی از شرایطم نداره میگن درک میکنیم ولی احساس میکنم بهتر نمیشه و نخواهد شد تنها راهش تموم شدنشه

حرف دل من زدی  ولی من دلم برا پدرم میسوزه و مادرم اگه من برم کی هواشون داشته باشه

منم دلم براشون میسوزه از وقتی روانشناس باهاشون حرف زده سعی میکنن هوامو داشته باشن ولی خب همه چی بدتر شده و باعث شد من خودمم دیگه با روانشناس ارتباطمو قطع کنم

من واقعا نمی کشم و هیچکسی هم هیچ درکی از شرایطم نداره میگن درک میکنیم ولی احساس میکنم بهتر نمیشه و ن ...

نمیدونم چی بگم

سخته شرایط واقعا

دنبال بهتر شدن نباش 

یه کم تحمل کن شاید یه نوری پیدا کردی 

متاسفم از زندگی که انقدر ناعادلانه و بی‌رحمانس که بعضیا رو به این سمت سوق میده

دارو درمانی و رواندرمانی خیلی مهمه

من تجربه مشترکی با الان تو داشتم و پشت سر گذاشتمش🐔

منم دلم براشون میسوزه از وقتی روانشناس باهاشون حرف زده سعی میکنن هوامو داشته باشن ولی خب همه چی بدتر ...

من اصلا دکتر نرفتم 

درکت میکنم واقعا خدا بهت آرامش بده ولی بخاطر پدرو مادرت صبور باش بجنگ درست میشه 

من اصلا دکتر نرفتم  درکت میکنم واقعا خدا بهت آرامش بده ولی بخاطر پدرو مادرت صبور باش بجنگ درست ...

الان اگ ازمن بپرسی میگم هیچوقتم سمتش نرو...