2737
2739
عنوان

كمك براي كادو دادن به هم عروس

1272 بازدید | 72 پست

بچه ها چند روز ديگه تولد هم عروسمه و من مجبورم كه حتما بهش كادو بدم  اما ميخوام يه كادو بدم كه خيلي بد باشه

به دنبال ارامش🙏🏻
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هم عروس ...

سر چه جریانی باید کادو بدی؟

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

😳😳😳😳😳كادو بدي ك بد باشه!

برو تو پربازديد ترين تاپيكاي امروز 

ببين همه چقد ناراحت بودن از كادوهاي زشتي ك گرفتن 

شما با اينكار ارزش خودتو پايين مياري

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊
2740

ببین دو نوع بد داریم

1. انقدر خوب باشه که ارزش خودت رو خیلی ببری بالا و دهنش رو ببندی
  2. انقدر بد باشه که نشون بدی ارزش اون همینه                                        اما خب خیلی بد ببری فک میکنه بد سلیقه ای مثلا یه چیز عادی و معمولی ببر

خدایا شکرت که من رو تو این شرایط نمیذاری 

گل ببر ...

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2706