2752
2734
سلام دوستان و مامانای خوشکل خوبین؟؟ دکتر من برام سونوی NT برای ٢٠ مرداد نوشته و ازم خواست اکر تونستم وقت بگیرم برم پیش دکتر لاریجانی که دقیق هست ومن وقت کرفتم برا ٢١ مرداد صبح

میخوام شماهایی که رفتین بیش ایشون راهنماییم کنین کارشون واقعا خوب هست؟؟ این طور که تعریفشو میکنن!!!؟!!؟ علمش در جه حده؟ تشخیصش درست بوده براتون؟؟؟

اکر شناخت دارین ممنون میشم راهنماییم کنین

منتظرم هاااا بیاین همفکری مرسی مرسی مرسی مرسی
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!
اطرافیان من که همه رفتن تشخیصش درست بوده خودمم 1 ماه جلوتر وقت گرفتم ولی 2 روز مونده به موعد منشیش زنگ زد کنسل شد گفت2 هفته دیگه منم خوشم نیومد دیگه نرفتم.رفتم نرگس که خیلی دکتر خوبی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

والا من که رفتم نتونست جنین رو از کیست تشخیص بده من اولای حاملگی رفتم و خودمم خبر نداشتم که ایشون سونو کردن و به من گفتن توده آندومتریوز دارم که به دکترم نشون دادم و اونم یه پاکت دارو واسم نوشت ولی من منتظر موندم تا پری بشم بعد دارو رو استفاده کنم که نشدم وقتی بی بی چک گذاشتم دیدم بله من حامله ام
محبت زیادی همیشه آدم ها را خراب میکنه گاهی آدم ها میرند نه برای اینکه دلیلی برای ماندن ندارند بلکه آنقدر کوچک اند که تحمل حجم بالای محبت تو را ندارن
2731