2752
2734

دو طرف ته زبونم همش احساس میکنم ی چیزی هست از دو طرف زیر زبون اون قسمت آخر دکترام میگن چیزی نیست بخدا کلافه شدم😔😔

ب

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...

به مسائل ماوراء اطبیعه اعتقاد داری آیا 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اره چطور

با دعانویس مطرح کنید 

آخه مشکل جسمی دعا نویس چیکار میتونه بکنه

از کجا می دانید جسمی هست نمی‌خوام بیخودی ترس بندازم جونت اما حتما با دعا نویس مطرح کنید 

عزیزم شما رفتی برا پیش دبستانی کارورزی؟چطور بود حقوق و ایناش

سلام عزیزم بله رفتم  مدت ۲ ماه بودم ماهی یک میلیون ولی مدیر دیگه نخواست اومدم بیرون چون ی مربی با تجربه داشت اون مربی دوست نداشت غیر از خودش کسی اونجا مربی پیش باشه منم اومدم بیرون