2752
2734
عنوان

ههه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 142 بازدید | 36 پست
به مامانم یه اشاره دادم  اونجا هم تو دیام هات بپیام میداد و باد من کوشیم زو‌نکاه نیمکردم ...

ببین بگو مامانی زنگ بزنه بهش دعواش کنه یا تهدید این خیلی جوابگوعه

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)
میدونی یک دوستی داشتم هعی رل میزد بعد یک روز ول میکرد )کارش تیغ زنی بود)بعد دوباره میزد برام جالبه ا ...

اون بدترین کار دنیا رو با خودش کرده چون اگ یه روز بخواد با یکی بمونه نمیتونه و تنوع طلب شده🤦🏻‍♀️

انشاالله همه به خواسته هاشون برسن منم به رشته ای که دوسش دارم...دعا کنین برام..:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میدونی یک دوستی داشتم هعی رل میزد بعد یک روز ول میکرد )کارش تیغ زنی بود)بعد دوباره میزد برام جالبه ا ...

یه نفر رو اینجور یمیشناختم خودش میگفت یه بار عاشق شده و خیلی بد ضربه خورده الان دیگه هیچی براش مهم نیس

ببین بگو مامانی زنگ بزنه بهش دعواش کنه یا تهدید این خیلی جوابگوعه

یکم بیشتر پیام بده اینکارو میکنم 

پیام داد دوباره ۱۲ گقت داشتم کتلت میشدم و دیگه باید عکسم حرف میزدی گقتم بلا به دور

یکم بیشتر پیام بده اینکارو میکنم  پیام داد دوباره ۱۲ گقت داشتم کتلت میشدم و دیگه باید عکسم حرف ...

اها