2752
2734
عنوان

متخصصای بی بی چک بیاین+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 880 بازدید | 135 پست
عزیزم چرا انقدر صبر کردی باید میرفتی الان نوشتی تاپیکاتو خوندم تو سابقه سقط داشتی باید زودتر میرفتی ...

منم میخواستم مطمئن بشم

اشتباه کردم

الان داغونم، نمیدونم واقعا بچه ای هست 

خونریزیم طبیعیه.... پریودم یا... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا تعطیله؟تعطیل رسمیه ؟من خبر ندارم از تقویم

آره عزیزم 

دیشبم مهمون داشتم که خونم خوابید

تا صبح تو اتاق تنهایی اشک ریختم

نمیخواستم متوجه بشه، همسرمم نمیتونست کاری برام بکنه

2731
آره عزیزم  دیشبم مهمون داشتم که خونم خوابید تا صبح تو اتاق تنهایی اشک ریختم نمیخواستم متوجه ...

الهی بگردم برات چقدر شرایطت سخت بوده بنظرم اگه حتی هیچ کس بهت وقت نداد باز میتونی ویزیت آنلاین بشی بهتر از هیچی 

این بی بی چک مارکش چیه ؟

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
الهی بگردم برات چقدر شرایطت سخت بوده بنظرم اگه حتی هیچ کس بهت وقت نداد باز میتونی ویزیت آنلاین بشی ب ...

پارسالم که شب خونه مامانم موندم، چون مهمون از شهر دیگه داشت و اونا خواستن شب بمونم

شب ساعت 1 افتادم خونریزی، نمیخواستم بفهمم

فقط زنگ زدم همسرم، با داداشم بدون سروصدا بردنم بیمارستان

آخه این شانسه

درست تو ۵ دقیقه خط افتاد خیلی استرس دارم

چرا هاله اون گوشه هست ولی خط پر رنگ وسط .

بی بی چک  مارک روژان و اطلس هوم بگیر باهم استفاده کن . مثبت شد بارداری ان شاالله 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2706