2733
2734
عنوان

وسیله های خونه را شکستم

| مشاهده متن کامل بحث + 5105 بازدید | 180 پست
راهکارش: نه تنها کمک نکن بلکه نبض اداره مالی خانواده را در دست بگیرید.  ۲ عصبی نشید چون اون در ...

ورود خروج چیشو کنترل کنم 😂 

مورد اول توضیح بدین

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اخلاقم خ بده. هر دعوایی ک میشه مشکلات قبلم میکشم روش اینجوری هم خودم خ داغون میشم هم طرفم. الان د ...

دقیقا متوجه شدم عصبی تر میشی گند میزنی به زندگیت یک سال اول زندگی خیلی سخته تا با هم هماهنگ بشید و بازور و دعوا هم درست نمیشه فقط صحبت 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
2731
این چه حرفی بوده زدی که با کس دیگه بودی 🙄😑 خیلی بچه و بی سیاستی

دیدم ی هفتس دارم سر مهریه ام اعتراض میکنم به خودش نمیگیره منم دیگ این حرفو زدم گفتم فک نکن فقط تو کلاه گذاشتی منم کلاه گذاشتم 

بعدشم ک گفت مال مجردیت بوده به من ربطی نداره بعدشم گفت دیگ پس اعتراض مهریه نکن چون توم باکره نبودی(هردومون میدونیم ک من چرتو پرت گفتم چون بعد رابطه اولمون خون ریزی داشتم) ولی این شد ی سرکوفت

درست می فرمایید اساسا، اما برای زنذه کردن غیرت و حساسیت در چنین مردی لازمه 

اونم براش مهم نبود 

گفت گذشتت بوده به الانمون مربوط نمیشه،  

کلا بی غیرته. 

ورود خروج چیشو کنترل کنم 😂  مورد اول توضیح بدین

پول به ایشان ندهید و سعی کنید مسایل مالی خانواده اختیارش با شما باشد.

ساعت رفت و آمدش را حساس باشید که کی می رود و کی می اید این اثراتی دارد مثلا با زبون بگید امروز دیر اومدی حتی ی ربع.

من اخلاقم خ بده. هر دعوایی ک میشه مشکلات قبلم میکشم روش اینجوری هم خودم خ داغون میشم هم طرفم. الان د ...

اسی 😐چقدر منی

می‌تونم بگم کپی برابر اصل منی

همه اخلاقات😐وشدت ما ضربه میخوریم چون همه جا روراست و مهربونیم 

هم مهربونیم هم عدالت خواه من سر این اخلاقم بشدت ضربه های بدی از خانوادم خوردم 

قسم خوردم خوب نباشیم کمک نکنم 

بشدت قلبت پاک و مخرب نی داریم ولی چون تحمل نامردی نداریم بروز میدیم و میشیم آدم بده 

در حالی ک اونا برعکسن 

من تو ذات پاکیم و تو ظاهر بد جلوه میدیم 

بقیه تو ذات لجن ولی تو ظاهر خوب نشون میدن

همین من میسوزونه ماها اصلااا سیاست نداریم خیلی سعی کردم داشته باشم اما تو خونم نبوده باز برگشتم ورژن خودم اما لااقل به احدی دیگه خوبی نمیکنم 

تو هم نکن ساده و صادق نباش به شوهرت بگو هرچی در میاری خرج خودت میشه خودتو بکش کنار دقیقااا ماهایی ک رو عدالت و صداقت حساسیتم آدمای اطرافمون از عمد با خونسرد بودنشون حرصم ن میدن خودشونم میدونن و عمدا این مارو میکنن.ک بشت نارو میسوزونه

2740
الان اینجاست تو حیاطن هردوشون  بنظرت برم بگم؟

آره برو بگو ولی آروم

شوهرتم چیزی گفت گوش نده فقط رک ازبرادرشوهرت بپرس این شوهرم میگه تواین حرفاروزدی.بگو توگفتی اگه مطمئن هستی ثابت کن

اگه قسم خوردوحاشاکرد که من نگفتم پیش برادرشوهرت به شوهرت بگو دیگه ازاین به بعد نه بخودت اعتماددارم نه به حرفات

دقیقا متوجه شدم عصبی تر میشی گند میزنی به زندگیت یک سال اول زندگی خیلی سخته تا با هم هماهنگ بشید و ب ...

ممن خیلییییی عصبیما ولی خیلیییی هم دل رحمم. تو دعوا بغلم کنه همون لحظه میبخشمش،  تو دعوا به روم بخنده محبت بهم بکنه محاله تا ی دیقه بعدش اشتی نکنم ولی اگ لجبازی کنه منم خ بدی میکنم ناخاسته. امروز ک گل اورد اول بار ی لبخند اومد رو لبم بعد دیدم گل را از داداشش اورده عصبی شدم 

از بس سوخته بودم ک مهریم با اون جاریم ک باکره نبود یکی بود و اون ک باکره بود دو برابر ما

زندگی تو بخاطر پول،و لجبازی و عصبانیت داری تلخ میکنی.....از ما گفتن.مهریه هدیه ای هست که بهت میدن چرا آدم سر کم و زیادش اینقد بحث کنه، و دنبال رقابت با جاری باشه،کلمه باکره و بیوه هم اصلا حرف درستی نیست،معیار آدما به میزان شعورشونه

پول به ایشان ندهید و سعی کنید مسایل مالی خانواده اختیارش با شما باشد. ساعت رفت و آمدش را حساس باشید ...

پول ک دیگ تو خواب ببینه 

همسرم مرد هول و هیزی نیست. تو این پنج سال حتی ی پیام ازش ندیدم ی هیزی ازش ندیدم همیشه گوشیش دست منه 

ممن خیلییییی عصبیما ولی خیلیییی هم دل رحمم. تو دعوا بغلم کنه همون لحظه میبخشمش،  تو دعوا به روم ...

😐ینی خار شباهت 

یه درصد شیشه خورده نداری و بشدت رو راستی باهمه اما آدما تو ذات پلید ترین و رو صورتشون نقابه علت ضربه خوردن ما همین خودمون بودنه خودت نباش 

یکی اینارو به من بگه 😂😂😔اگه بدونی چیا کشیدم بازم عین خرررر همون راهو میرم یکی بیاد خودمو نصیحت کنه

2706