2737
2739

امروز دخترخالم با شوهرش اومده بود خونه مادربزرگ چند دیقه بعد شوهره برگشت به دخترخالم گفت عشقم چرا دور موندی؟بیا بغلم دلمون تنگ شد

بعد باورم نمیشه ولی تو یه بشقاب غذا مخوردن😂😑بعد به مامانم میگفتن خب تو هم با شوهرت تو یه بشقاب بخورین

بعد شوهره میگفت دستای زنم خیلی نرمه😑خو الان چکار کنیم نرمه؟

خیلی تو کو*ن نرو بودن

🐒چندشا

زندگیم از وقتی از این رو به اون رو شد که خدا شغل خوبی برام در نظر گرفت 💞یه دختر ۱۹ساله که ماشین خریده و داره خونه هم میخره بهترین جای شهر به کمک خدا .روزشماری میکنم که خونمو بخرم 🥺خدایا زودتر فداتشم مردی که دوست داره عاشقته خیانت نمیکنه می‌دونم خودتو گول میزنی ولی من واقعیت و می‌خوام بدونی برای زنهای خیانت کار هم صدق می‌کنه و اینکه اگه خیانت دیدی مقصر صد درصدی شوهرته نه اون زن اون زن هیچ قولی نداده هیچ عقدنامه ای امضا نکرده بهت وفادار باشه .زنهایی که خیانت رو می‌بخشید اینو بدونید در حق زنها ظلم بزرگی میکنید و به مردا یاد میدید هرچی بشه ما شمارو ترک نمی‌کنیم من شخصا به عنوان یک دختر که اصلا حاضر نیستم وارد زندگی همجنسم بشم حاضرم وارد رابطه شما و شوهرتون بشم تا بفهمید اون هنوزم می‌تونه به شما خیانت بکنه (#نه_به_زن_ضعیف_گول_خورده)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اینا خیلی لوسن من بااینکه هنوز ۵ ماه نشده عروسی کردم ولی خونه دوستای شوهرم یا بقیه میریم کنار هم میشینیم اما تو حلق هم نمیریم خیلی بخایم ابراز احساسات کنیم وقتی کنارهمیم و کسی حواسش نیس شوهرم یواشکی دستمو میگیره در حد چن دیقه

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️
2738

با وجود اینکه عشق چیز قشنگیه اما این حرکات خیلی چیپ هست و فقط بعدش پشت سرشون حرف هست 

نکنید هر کسی که میکنه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

من انقدددر بدم میاد از این حرکتا همیشه سعی میکردم تو جمع دور دست ترین جای ممکن باشم بقیه فک نکنن چسبیدیم به هم

تو بشقاب هیچ احدی هم غذا نمیخورم حتی لیوان فقط مال دخترم اونم بعدش نمیزارم دخترم بخوره میکروب داره :///

من دختر خالمو شوهرش الان نزدیک ۱۰ ساله ک ازدواج کردن 

هنوزم توو ی بشقاب غذا میخورن

هنوزم همو جوری با جاان صدا میکنن احترام میزارن 

ک مام با جان صداشون میکنیم 

یادمون دادن چحوری باهاشون صحبت کنیم😂

عادت داریم ب این عاشقانه ها 

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

چرا من خجالت کشیدم آخه

چیکارشون داری بیخیال😂😂

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706