2752
2734
عنوان

متولد کدوم ماه هستین؟ خودتون و همسرتون

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 78 پست
من بهمنم.مهربونم ب خدا ولی همه میگن بهمنیا لجوجن و غدن ولی اینجوری نیست تازه من منعطف و مهربون حمایت ...

ن بستگی ب شخصیتت دارع ممکنه با هرکسی حال نکنی خب نامزد منم بهمنه غذ نیس اصلا لجباز نیس

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردای فروردینی از زنای فروردینی خیلی بهترن  من دوستم فروردینیع خیلیییی زیاد دوسش دارم خیلییییی ...

😂😂😂😂😂😂

بییین قبول دارم دیوونه ان ی سری هاشون ولی من خودم ب عنوان یه فروردین ماهی خیلی رو خودم کار کردم مخصوصا همسرمم چون آدم آرومی هست مدام باهاش گشتم اخلاقام بهتر شد ولی با این وجود هنوز یه نمه تندی رو دارم

و اینکه میبینم غالب فروردین ماهی ها تندن

2731

خودم مرداد:لج بازم وحشتناک_زود عصبی میشم_کمال گرام_ولخرجم

همسرم اردیبهشتیه:صبوره در حد تیم ملی😂😂کینه ی زیر پوستی و به روش خودش رو داره لج بازیش هم همینه هر دو در عین آرامشه ولی من نه_اهل تفریح و سفره

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
اره دیونه آن😆😆😆ولی بهت بگم خیلی دلسوز خانواده دوستن

ب شدت🫤😂خیلی میخامش صگو😂😂با همه صگ بودنش 

ارع 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
😂😂😂تف الان از من بهمنه هاته قضیع چیع خودمم اسفندم😶

عههه عین ما 

ولی پیر میشی با بهمنی 

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
ن بستگی ب شخصیتت دارع ممکنه با هرکسی حال نکنی خب نامزد منم بهمنه غذ نیس اصلا لجباز نیس

اره با کسی حال نکنم صدسال حرفم نمیاد ولی در کل شخصیت مهربونی دارن بر عکس ظاهرم ک همه میگن اخمو هستی

عشق ممنوعه❤️‍🩹
عههه عین ما  ولی پیر میشی با بهمنی

عععع شما اسفندی همسرت بهمن؟

چرا؟

خوشبخت بشی عزیزم  اره راجه همه صدق نمیکنه این ویژگی ها

متشکرم عزیزم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2706