2737
2739
عنوان

مشهدیا بیایین🥰🥰

147 بازدید | 20 پست

میشه بگید هزینه بلیط موج های آبی و موج های خروشان چقدرع؟؟!

اینم بگید هوای مشهد الان چطوره؟؟

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
مشهدی نیستم ولی ۱۵۰ بود رفتم  خوراکی توشم بنظرم خیلی ارزون بود😂

😂

چند وقت پیش رفتی؟؟

چقدر شارژ کرفتی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قبل عید رفتم ۱۵۰بود الان نمیدونم.هواهم خوبه گرم نیی ولی رو به سرده

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2742

خیلی وقته موج های آبی نرفتم

هواشناسی گفته این هفته

وسط هفته هوا گرم میشه

ولی باز پنج شنبه جمعه سرد میشه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
2740
الانم ۱۵۰ تومنه 

هوا هم عالیه

این روزا یه هوای بهاری مایل به سرده 

ولی حتما هم لباس خنک بردار

یهو گرم میشه

هوای اینجا اصلا فازش مشخص نیس😅😅

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
الانم ۱۵۰ تومنه 

خوبه پس 

فردا میخوام برم مشهد 

تنهایی میصرفه برم موج ها؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوا هم عالیه این روزا یه هوای بهاری مایل به سرده  ولی حتما هم لباس خنک بردار یهو گرم میشه ه ...

باش عزیزم😂💞

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هوا عالیه بلیطشم ۱۵۰

موج های خروشان هم۱۵۰ هیت یا نه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل عید رفتم ۱۵۰بود الان نمیدونم.هواهم خوبه گرم نیی ولی رو به سرده

چقدر سارژ بگیرم به نظرتون؟؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبه پس  فردا میخوام برم مشهد  تنهایی میصرفه برم موج ها؟؟

صرفیدن نمیفهمم از چه لحاظ میگی

ولی خب من به شخصه دلم میخواد با یکی از دوستام یا جمع دوستانه برم خیلی بیشتر خوش میگذره چون سرسره های چندنفره داره

کلی جیغ جیغ میکنه آدم 😁

ولی ادم معاشرتی باشی اونجا میتونی با کسی دوست بشی باهم برین اون سرسره هارو

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
قبل عید بود  یادم نیست ولی کلیش اضافه اومد که پس گرفتم

هرچی از شارژ اضاف بمونه پس میده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706