2737
2734
عنوان

پسرم دستشوییشو نگه میداره

533 بازدید | 56 پست

پنج سالشه 

معذرت می‌خوام دو ماه پیش یبوست شدید شد بعدش دیگه از دستشویی شماره دو می‌ترسه که درد داشته باشه مدام خودشو نگه میداره و هی ذره ذره مقعدش کثیف میشه و ...

دیگه خسته شدم .کسی بوده همچین موردی براش پیش اومده باشه؟ 

یکی بهم گفت بچه رو بترسون مثلا بگو اگر دسشویی نکنی تار عنکبوت میره ب بدنت میچسبه اون‌بچه از تار عنکب ...

اینکارم کردم ،ولی چنان جیغی می‌کشه که نگو و نپرس و بازم همکاری نمیکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چرا خودشو نگه میداره ؟

از دست شویی میترسه ؟ 

من بچگی هام شدیدا از توالت میترسم ساعتها خودمو نگه میداشتم 

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️

عزیزم پنج سال درسته که هنوز بچس اما خب نه اونقدرها هم که نشه با صحبت متقاعدش کرد

سعی کنین باهاش صحبت کنین و توضیح بدین اگر دستشویی رو نگه داره دوباره دچار یبوست میشه و حتی ممکنه کارش به بیمارستان هم بکشه

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
.
2740
اینکارم کردم ،ولی چنان جیغی می‌کشه که نگو و نپرس و بازم همکاری نمیکنه 

طبیعیه کلی خب برای ما مادرا خیلی تومخه خصوصا اگر تو مهمونی اینجوری بشه ببین میتونی با ی روانشناس هرچند ازاین رایگانا صحبت کنی چون بنظر مسئله مهمی نیس ولی اگر درمان نشه خدایی نکرده مشکلات رفتاری جدی تری رو بدنبال داره

اره پسره منم اینجوری بود الان شکمش خوب کار میکنه یعنی دیگه یبوست نداره؟یا از بس نگه میداره سفته؟

نه دیگه یبوست نداره چون نگه می‌داه سفت میشه ،خیلی ببخشید صبح تا شب هر نیم ساعت ذره ذره مقعدش کثیف میشه چون نگه می‌داره کمی نشتی می‌کنه 

اوف منم درگیر بودم دقیقا سر یبوست،وقتی خوابش میبرد دفع میکرد،شورت و شلوارشو درمیاوردم میبردم دستشویی درم قفل میکردم که فرار نکنه،شمع میبردم فوت کنه یا یجوری سرگرمش میکردم تا یه دفعه مجبور میشد بکنه

چرا خودشو نگه میداره ؟ از دست شویی میترسه ؟  من بچگی هام شدیدا از توالت میترسم ساعتها خودمو ن ...

نه از دستشویی نمی‌ترسه چون یبار یبوست شد هی میگه اگه پی پی کنم باسنم درد میکنه

حالا شما بمن بگو من چطوری بچمو از پوشک بگیرم😄نمیدونم باید چیکار کنم

تقریبا هر نیم ساعت ببر دستشویی اب گرم بگیر بهش جیشش میاد بگو جیش کنه بذار با کلمه جیش اشنا بشه بعد دوباره پوشک کن تا یه هفته بعدش از این شرت اموزشی ها پاش کن ولی چون اولشه تن تن باید ببریش دسشویی قید فرش و مبل و بزن که احتمال داره همه جا جیش کنه😅😅

طبیعیه کلی خب برای ما مادرا خیلی تومخه خصوصا اگر تو مهمونی اینجوری بشه ببین میتونی با ی روانشناس هرچ ...

همین مسئاه باعث شده کلی پرخاشگر شده و اصلا و ابدا دیگه به حرفام گوش نمیده 

اوف منم درگیر بودم دقیقا سر یبوست،وقتی خوابش میبرد دفع میکرد،شورت و شلوارشو درمیاوردم میبردم دستشویی ...

چندسالش بود؟

پسر من اصلا همکاری نمیکنه حتی رو سنگ دستشویی هم نمیشینه،زور نمیزنه فقط تا جای ممکن خودشو سفت می‌کنه 

2706