2733
2734

مامانم مشاور،زنعموم دکترای روان شناسی هست و کلیم معروفه و مریضاش از شهرای دیگه میان پیشش و به واسطه ی این دو نفر خب با دوستاشون و همکلاسیای قدیمشون و استاداشون از بچگی در ارتباط بودم

تک تک این افراد تو زندگیاشون خیلی درمانده رفتار میکنن و معمولا زندگی نرمالی ندارن

بخاطر همین تراپی از نظر من کاملا منتفیه

الان یه موضوعی هست نظرات و تجربیات شما برام با ارزشه

دخترم ۷ سالشه

امشب دیدم کلمه ی باسن و آمپول زدن رو سرچ کرده

و طبیعتا محتوای خوبی ندیده

من و همسرم خیلی جلوی بچه ها رعایت میکنیم

و از ما چیزی ندیده قطعی

به نظرتون برخورد درست چیه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

گلم حرفتون درست نیس که چون روانشناس تو زندگی خودش مشکل داره پس حرفش زیر سوال میره. مثل لین میمونه بگی دکترا چون مریض میشن دکتر نیستن ، یا یه شاعر اگر تو زندگی شخصیش دچار مشکل بشه شاعر نیست

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
کنجکاوی کرده خودت براش توضیح بده 

چند روز پیش ازم پرسید اسم واقعی (قسمت خصوصی) چیه؟

گفتم واژن

بعد پرسیدم چطور؟

گفت میخواستم بیینم چیه چون بزرگ شدم

گفتم از دوستات تو مدرسه چیزی شنیدی؟

گفت آره

گفتم هر سوالی داشتی از خودم بپرس

چون دوستات ممکنه بلد نباشن اشتباه بهت چیزی بگن

گفت باشه

امان از کنجکاوی  دختر بچه ها توی این سن   و تحت‌ تاثیر حرفهای بچه‌ها تو مدرسه   سرویس  و  کلاس ووو

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 

برادر شوهرم روانشناسه بشدت زندگیش  داغوونه زنش از دستش فراریه 

خواهرم روانشناسه فقط بلده پز بده  وگرنه هر روز با شوهرش دعوا دارن بچه هاش هم حسود و کینه ای بار اومدن طوری که تو خاندانمون کسی از خواهرم بچه هاش خوشش نمیاد 

دوستم روانشناسه افسردگی داره

منم فهمیدم  به اینا اعتمادی نیست 

یه شوهر مهربون و زحمت کش دارم ولی بنده خدا در آمدش کمه لطفا براش صلوات بفرستین خدا رزق حلالشو بیشتر برامون ببخشه و با دلهای مهربونتون برا زندگیمون دعا کنید 😘
2706