2752
2734
عنوان

طلاق .بچه دو ساله .......

| مشاهده متن کامل بحث + 1281 بازدید | 123 پست
نمیده حق طلاق رو .میگه تا تقی به توقی خورد بحثمون شد رفتی جدا شدی چی 

حق طلاق نداشته باشی بهتره 

الان که ندارین دهن بین هستید و دارین تا کجا پیش میرید 

اون موقع دیگه بدتر 

ول کن تو طلاق خبری نیست حقشو میخوای چکار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست داشتنم اینکه که دخترم داره نابود میشه .حالبیش اینجاس هیچ کس نمیگه به خاطر بچت برگرد میگن برنگرد ...

برگردسر زندگیت دخترداییم بابچه جداشده اونم شوهرش بزور طلاقش داد زنداییم یه روز باهاشون نمیسازه خودش بچش داغون شدن همه مشکل دارن توصبور باش بخاطربچت گناه داره

دوست داشتنم اینکه که دخترم داره نابود میشه .حالبیش اینجاس هیچ کس نمیگه به خاطر بچت برگرد میگن برنگرد ...

دیدی به فکر اینده بچه تو نیست

نمیگه این بچه بی مادر بعد زن بابا بیاد شکنجش کنه

اره بده بچه رو بذار اواره بشه تو برو شوهر کن

همه میگن برنگرد یکی نیست بگه به خاطر بچت برگرد .فقط خاله بزرگم میگه بچت گناه داره که مادرم از نطفه خ ...

عزیزم ببخشید اینطوری میگما  مگه خودت عقل نداری که منتظری دیگران بگن بخاطر بچت برگرد یا برنگرد  مگه بقیه برای زندگی شما باید تعیین تکلیف کنن  کسی از واقعیت آنچه در زندگی برشما گذشته به طور واقعی که خبر ندارن  فقط خودت میدونی چی به چیه  پس باید بشینی یه دودوتا چار تا کنی ببینی صلاح چیه کار درست و عاقلانه چیه   اگه هم که نمیتونی  با مشاوره خوب صحبت کن

حای من بودی برمیگشتی

منم ۴ سال با شوهرم و خانوادش خون بجگر شدم و با کلی تعهد و قول و قرار برگشتم والان سه ماهه سر خونه زندگیم شوهرم عالی شده به لطف خدا شوهر منم وحشتناک دروغگو بود ولی خودشو درست کرد ولی خوب کردی ترسوندیش الان تعهد سفت و سخت بگیر و بخاطر بچت فرصت بده بخدا جدایی تو جامعه ما خیلی مشکلات داره و به تنهایی بچه بزرگ کردن خیلی سخته

به نظر شما درسته حرفش ؟؟؟؟

بله درست میگه، برگرد سر زندگیت، اما عاقل باش، شما دیگه مادر یه بچه هستی. اگه ببینی من چطور خواسته مو به شوهرم میگم، با اینکه خودم تنهایی ام شرایط خوبی دارم، زن نباید زبون تیز داشته باشه تا حرفش اثر کنه، نذار کسی هم دخالت کنه توی زندگیت

واقعا؟؟؟ میگه بابا ندارم دلم آتیش میگیره 

اصلا عادت نمیکنه‌بدترم میشه.جدانشو شرایطت سخت میشه.

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.

من یک‌سالگی دخترم مشکلی واسه زندگیم پیش اومد، موندم و اگه بازم برگردم عقب می مونم

اگه مشکل با ساکت موندن حل میشه درست میشه، هیشکی مثل همسایه ما نبود تا صبح همون میزدنو فحش میدادن بهم 

یهو اوک شدن😐پریشب منو که دید گفت دیدی دیگه سروصدا نمی‌کنیم بچه های خوبی شدیم، گفتم خداروشکر همیشه خوب بودین😬گفت قلقش پیدا کردم، دیگه وقتی اون عصبی میشه من جار و جنجال نمیکنم...

برگردسر زندگیت دخترداییم بابچه جداشده اونم شوهرش بزور طلاقش داد زنداییم یه روز باهاشون نمیسازه خودش ...

باید پا رو همه بزارم بگم می‌خوام برگردم ....شوهرم زیاد بهم بدی کرده اما دخترم داره نابود میشه .داداش م و داییم که دنبال کارام بود دیگه باهام حرف نمیزنن

منم این و میگم اما هیچ کس باور نداره این حرفو میگن مثل چی ... دست و پا و ببند

باور ندارن که ندارن

چه اهمیتی داره بقیه حرفتو باور کنن

شما خودت خودتو باور کنی کافیه 

جمع کن زندگیتو اینقدر گوشی نباش به دهان بقیه نگاه نکن ببین چی میگن 

همینا بعدا هم شروع میکنن حرف زدن 

گوشات را به روی حرفهاشون و نظرهاشون ببند 

برگرد تضمینش هم با بنده نیست با خداست 

توکل کن به خدا 

باید پا رو همه بزارم بگم می‌خوام برگردم ....شوهرم زیاد بهم بدی کرده اما دخترم داره نابود میشه .داداش ...

دقیقا ضرر نمیکنی مطمئن باش 

خودت تغییر کن اولیش اراده و تصمیم گیریه 

بعدم تو زندگیت سکوت کن جواب همه جیزو قرار نیست بدی که دعوا دنبالش باشه 

2706