2737
2739

دوماهی میشه ک. خیلی‌ خیلی‌ رابطه مون سرد شدع به قول خودش به خاطر بچه‌ها که داره زندگی ‌میکنه. فردا میخاد بره ‌مسافرت نمیدونم چرا به حسی گفت وقت خوابه برم بوسش کنم خیلی‌ وقت ‌تو اتاق جدا می‌خوابم رفتم‌کنار تخت ش  یهویی ترسید گوشی کشید طرف خودش ‌خواب بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با یه اعصابانیت بهم ‌کفت چیکار داری ‌این طرف ‌نیا منم گفتم دنبال کنترل اسپیلت میگردم گفت   برو این طرف ‌نگرد اینجا ‌نیس 

واقعا قلبم دست چپم  درد. خیلی‌ شدیدی نمیکنه  بی‌حس شده دستم مثل اینکه خواب رفته قلبم انگار یه جسم سنگینی روشه 

گوشیش رمز داره؟

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

وقتی ازدواج کردم فرداش مادربزرگم گفت اگر با همدیگه دعوا کردی قهر کردین و همو زدین کشتین نزارید شبش متکاتون از هم فاصله بگیره قهر باشید ولی رو یه تخت بخوابید 

فوت کرد خدا رحمتش کنه ولی  واقعا حرفش راست بود و درست

ماهم نمیگم تاحالا دعوا نکردیم یا قهر نکردیم ولی تاجایی که شده نزاشتیم جامون دوتا بشه 

2740
با یه اعصابانیت بهم ‌کفت چیکار داری ‌این طرف ‌نیا منم گفتم دنبال کنترل اسپیلت میگردم گفت   برو ...

خب واقعیتو بهش میگفتی

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
بهش میگفتی اومدم کنارت بخوابم بغلتومیخوام چراانقدر سختش میکنید شوهرت باهاش راحت باش

نمیزار امتحان کردم ‌میگع ‌دویت ندارم ‌نمبخامت به خاطر بچه ها ‌نگهت داشتم 

نگفتم چون  خودش این کارو هارو لوس بازی می‌دونه فکر می‌کنه دارم فریب ش میدم

حالا بوس رو‌نمیگفتی ولی میگفتی دلم برات تنگ شده و میخوام باهات حرف بزنم

2706