2752
2734
خودت بگو دلیلو

خب سه تا بطری هست

یکیش ۱ لیتری یکیش ۴ و اون یکی ۵

که به هر لیتر ۱۰ میرسه

میوه ها هم خب دوتاش با اون یکی میشه سه تا بعد یدونه ازش کم میشه کلا میمونه دو تا که هرکدوم میشه ۱۶

نان تست هم دوتاست که به هرکدوم میرسه ۸

پایین ۱۶ و ۸ میشه ۲۴

اون بطری هم ۳ و نیم هست که میشه ۳۵ 

داخلش هم میوه هست که ۱۶ بود

که جمع ۱۶ و ۳۵ و ۲۴ میشه ۷۵

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نون تست دوتا بوده ، نصف شده ، پس میشه هشت  میوه میشه شانزده . روغن ۳۵ میوه داخل روغن ۱۶ جمع ...

احسنت عالی هستی 👏👏👏👏اون میوه انبه هست😂

کاربر عاقا :یک تاپیک دارم به نام حرف ناب(بین هوش و سرگرمی 119و120) دوست داشتی بیا توش  وی جمله ای  چیزی بنویس یادگار برای دیگران میمونه(شاید اون دیگران مخاطب خاصت باشه )همیشه هم بازه اگه نترکه😊هرچه میخواهد دل تنگت بگو😎تو تست ها هم اگه علاقه ای داری شرکت کن✋تاپیک معرفی کتابم را هم سر بزن اگر کتابی نظرت هست معرفی کن😊لایک یادت نره
خب سه تا بطری هست یکیش ۱ لیتری یکیش ۴ و اون یکی ۵ که به هر لیتر ۱۰ میرسه میوه ها هم خب دوتاش با ا ...

احسنت عالی هستی👏👏👏پرستار ندیده بودیم موقع شیفتش بخوابه😂

کاربر عاقا :یک تاپیک دارم به نام حرف ناب(بین هوش و سرگرمی 119و120) دوست داشتی بیا توش  وی جمله ای  چیزی بنویس یادگار برای دیگران میمونه(شاید اون دیگران مخاطب خاصت باشه )همیشه هم بازه اگه نترکه😊هرچه میخواهد دل تنگت بگو😎تو تست ها هم اگه علاقه ای داری شرکت کن✋تاپیک معرفی کتابم را هم سر بزن اگر کتابی نظرت هست معرفی کن😊لایک یادت نره
2731
احسنت عالی هستی👏👏👏پرستار ندیده بودیم موقع شیفتش بخوابه😂

دانشجوام هنوز😂😂

دوست قشنگم یه صلوات برای حال خوبم مهمونم کن،بعد بهم بگو که منم برات صلوات بفرستم❤️😍
[QUOTE=337745500] ببین نون تست تو مرحله آخر یه دونه شده . پس نصف میشه . اون میوه هم تو بطری روغن هست ...

حواستو جمع کن بابا😁احسنت عالی هستی👏👏👏