2733
2739
عنوان

چرا گل های مامانم اصلا خراب نمیشه

222 بازدید | 23 پست

مامانم چند ساله گل داره بهشون زیاد نمی‌رسه هول هولکی آب میده خراب نمیشه خونش ویلایی هست تو شهرستان خونه من آپارتمانی هست تو تهران من خیلی گل هامو دوست دارم بهشون کود میدم آب بدون کولر اما من تا الان حداقل سه تا از گل هام خراب شده😐

.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حسودی کردی 😀

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه .انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
2742

خب ب هوا و خیلی چیزای دیگم مربوطه😂😂

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2738

منم همینطور زمستون که سه چهارم گلهام نابود شد انقدر با برنامه به هرکدوم یه کود میدم اما آخرش نتیجه نمیبینم

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

دقیقا فک کنم نور خوبی میگیره

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊
نه خونه می‌زاره حیاط نمیزارع اونجا سرده حیاط بزاره خراب میشن

پس نور خوب داره. من وارد نیستم ولی حتی پنجره جنوب و شمالی و این حرفا ک نور از کدوم طرف بتابه هم تاثیر داره

خدای مهربون شکرت😍
2706