2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو تو یه دلیل داری برا ازدواج با من خانوادت، 

من چی بگم نه خانواده ام راضی بودن نه خودم چرا طلسم شدم

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2731

برا خالم همچین اتفاقی افتاد

مخصوصا اگه طرف یکی دیگه رو دوست داشته و خانواده مجبورش کردن باهات ازدواج کنه سریعتر طلاق بگیر چون فقط وقت هدر دادی طرف دلش هنوزم با اونه و بعدش با همون بهت خیانت میکنه 

میگم از همون راهی که اومدی برگرد راه باز جاده دراز

من قرار نیست مایه ی رضایت خانواده تو باشم و تو بخوای بهم همچین حرفی بزنی

من این حرف رو واقعا به شوهرم میزنم اگر پیش بیاد و پای تمام عواقبش هم هستم و از هیچی ابایی ندارم و تا پاشیدن زندگیم هم وایسادم چون گفتی نظر بدین اینو گفتم اما شما میل خودته که چیکار کنی 

میگم خیلی حروم زاده بودی که تو دوران نامزدی نگفتی 

تا دیر نشده بود نگفتی 

بالشت میزارم دهنش خفش میکنم نکبتتتتتت....

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

بهش بگو مردی که عرضه نداره بزرگترین تصمیم زندگیش رو خودش بگیره به درد زندگی نمیخوره. تو هم بخوای من نمیخوام با همچین مرد ترسو و ضعیفی که استقلال فکری نداره زندگی کنم. حق و حقوقمو بده و تشریفتو ببر پیش همونی که دوست داری باشی

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2706