2733
2734

وقتی صدای عارف رو میشنونم نا خوداگاه یاد عطر خنک می افتم یاد هوای بهاری هم میفتم

یا بهتره اینحوری بگم

گوش دادن به صداش دقیقا مثل بوییدن یه عطر خنکه

یا وقتی اهنگ های گوگوش رو گوش میدم یاد عطر گرم زنونه میفتم 

یا وقت گوش دادن به اهنگ های فرامرز اصلانی ناخوادگاه  تصویر گندم زار تو ذهنم میاد

یا لب دریا تو ذهنم میاد  

دیدن وقتی لب دریا راه میرید چه حسی بهتون دست میده 

منم وقتی اهنگ های  فرامز اصلانی گوش میدم همون حس لب دریا رو دارم 

کسی اینجوری هست ???

خیلی باحاله 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
سلام هیچکدومو نمیشناسم و گوش ندادمشون 

مگه میشه 😐

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                       goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
مگه میشه 😐

باور کن هیچ کدوم رو نمیشناسم فقط اسم هایده رو شنیدم خب فک کنم قدیم ک نمشناسمشون زیاد اهل آهنگ نیستم هراز گاهی فرزغد فرخ  سهراب پاکزاد معین زد  خراطهاگوش میدم سالی ی بار

پروردگارا سپاس 💙💙من عاشقتم هنوزم
2706