2733
2734

تا الان تاید ۳ عدد..ریکا..مایه دست شویی..دامستوس..سیف..شیشه پاک کن..صابون..نرم کننده ..شامپو خانواده..دستمال کاغذی رول و معمولی ‌.ژیلت و مسواک و خمیر دندون هم تو خرید دامادی قزار بزارم .. نمیخام چیزی کم باشه و اینک بدردم بخوره راهنماییم کنین

از هر کدوم یکی یکی بیشتر نخر.

چندتا بخری یا زیاده روی کنی شوهرت پررو میشه و قدر نمیدونه. لطف بیخود نکن و از جیب خانوادت کم نکن بده به اون.

اینا تجربه ایه که داشتیم درست یا غلط رو نمیدونیم اما این نظر و نتیجه ماست

میشه واسه من و خانوادم یه صلوات بفرستید؟💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شامپو بدن لوسیون کره بدن اسکراب بادی اسپلش مام اسپری خوشبو کننده 

من چون رو بو بسیار حساسم😂

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2731

کاش منم اول زندگیم همچین استرس های لذت بخشی رو میداشتم و میرفتم خونه خودم همون اولش 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
کاش منم اول زندگیم همچین استرس های لذت بخشی رو میداشتم و میرفتم خونه خودم همون اولش 

🥺🥺🥺🥺مام والا هیچ ذوقی شوقی نداریم انقد ک همه چی گرون شده دل و دماغ هیچی نمونده واس آدم من از االان استرس خرج و مخارج عروسی دارم از الان چیه ۴ سالع

2738

والا ما این رسومات نداریم اما خودم که میرم فروشگاه جز چیزای که گفتین 

مایع دستشویی ،لباسشویی ،سفید کننده ،جوهر نمک 

اسکاچ انواع مدلش ،خوش بو کننده سرویس ها ،بوگیر 

حشره کش ،انواع شوینده ها و شامپوهای مخصوص داخل حمام 

چند منظوره ، اسپری لباس داخل کمد 

قرص ماشین ظرفشویی مایع های مخصوص 

لوله باز کن 

اسپری چربی زدایی و گاز پاک کن 

اسپری سیف مخصوص مبلمان 

بوگیر یخچال 

و...

ببین کدوما باید بخری بین چیزای که نوشتم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
🥺🥺🥺🥺مام والا هیچ ذوقی شوقی نداریم انقد ک همه چی گرون شده دل و دماغ هیچی نمونده واس آدم من از اال ...

خونه ای که میرید توش زندگی کنید نو ساخته؟مستقل زندگی میکنی؟

نگران نباش عزیزم کار خیر رو زمین نمی افته هزینه ها خیلی زود جور میشه تازه من چی بگم که من و داداشم با هم عقدیم و بابام داره ساختمون میزنه برا داداشم 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
از هر کدوم یکی یکی بیشتر نخر. چندتا بخری یا زیاده روی کنی شوهرت پررو میشه و قدر نمیدونه. لطف بیخود ...

حالا مارو ببینی چی میگی رسممونه یخچالو کابینتارو اندازه ۳ماه پر میکنن خانواده دختر البته مادر داماد هم بعصیاشون لطف میکنن برنج و روغن و رب و مرغ و گوشت میدن

میشه دعام کنین امسال بابام راضی بشه به عشقم برسم؟🥺❤️