2733
2734
عنوان

مدرسمون کافور میده به خوردمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به ما مثلا میخواستن خیلی برسن ماهی یدونه قرص اهن میدادن تمام😂😂

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
خواب دیدی خیر باشه🤣 فک کردین انقد مهمین پول بدن کافور بخرن برا مدرسه اره حتما

میگم بخدا اااا فکر کنم تو مدرسمون همچین غلطایی رخ داده که این کار و میکنن

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
نمیدونم مدرسه ما چرا داره این کار و میکنه ضرر هاشو تو گوگل خوندم مادرم بفهمه نمیزاره من برم آیت مدرس ...

از تنها جایی که میتونی مطمئن بشی اینه بدی آزمایشگاه 

بعدم کافور شیرو خراب می‌کنه و اصلا با عقل جور در نمیاد و شیر رنگ میگیره 

بعدم بر فرض مثال کافور بود شما اون یه لیوان شیرو نخور 

فکر میکنم برای جلوگیری از انتقال شپش بود🤧

بابا چ ربطی داره 

پس این همه مدرسه های خارج  چرا مقنعه ندارن 

حقیقت این است که انسان ها از شنیدن بدبختی دیگران  خوشحال میشوند،چون باعث میشودباور کنند که خوش بختند.
این سم بودن مدرسه ها از وقتی شروع شد ک تو کلاسی ک پشه  نر هم نیست مقنعه سرمون بود 😂😂

من از همون موقه که مقنعه سرم کردم عادت کردم به روسری و حتی شبا توی خواب هم روسری رو محکم‌میبستم سرم که نیفته😂😂

عجیب بود نبود؟؟؟ 😅

برگ هایییییم😃

بابت اینی که هستم خداروشکرمیکنم خدایاشکرت ازخدامیخام دل هممونو شادکنه وبه زندگیامون ارامش بده اصلا ازش میخام جوری توخوشبختی غرقمون کنه که حال کنیم😁😜
از اول مدرسه ینی اول سال

تو روستا؟

اصلا قانون شیر مدارس امسال اجرا نشد.

تازه معاونت آموزشی گفت سهمیه مدارس ۱۰ روز بوده با کارخونه های تولید شیر صحبت کردیم تو این چند هفته باقیمانده به بچه ها شیر بدن

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
بابا چ ربطی داره  پس این همه مدرسه های خارج  چرا مقنعه ندارن    

برااینکه اگه بگیرن رسیدگی میکنن والا بخدا تو ایران خونواده بیخیال کم نداریم نمونش فامیل شوهرم که از نوزادی دخترش درگیر شپش بودن و همچنانم هستن بدون روسری و با بیخیالی تمام اینور اونور میرن

2706