2733
2734
عنوان

میگه نمیتونیم باهم ازدواج کنیم

204 بازدید | 13 پست

میگم چرا 

میگه خانوادم قبول نمیکنن

و واقعا هم خانوادش قبول نمیکنن

این وسط هم هردوتامون بلاتکلیفیم

نه میتونیم از هم دور شیم

نه میتونیم بهم برسیم 😔

نمیدونیم چکار کنیم 

لطفا نگید کات کنین چون نمیتونم

:)

خب چرا قبول نمیکنن

ولی اسی شاید داره میپیچونتت

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب تاکی میخوای ادامه بدی ؟ هر چی بیشتر بگذره وابسته تر میشی و بعدش فراموشی سخت تر وزمان بر تر میشه همه چی که عشق نیس.عشق بدون وصال چه ارزشی جز درد داره. 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2740

پس میخاین تا آخر عمر همینجوری بمونید؟؟؟؟؟

برای به دست آوردن هر چیزی باید یه چیز دیگه رو از دست داد اگر الان که میتونید نرسید بعد ازدواج کردن تون ارتباط تون با هم دیگه فقط به خودتون مربوط نیست!

به اون بنده خدا هایی ام که باهاتون ازدواج میکنن ربط داره

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1852513_توجه:این کاربر از تاریخ۲/۲۸تا تاریخ۳/۲۲در این ساعات به دلیل خواندن درس حضور ندارد:۷:۳۰_۱۱...۱۳_۱۵...۱۹_۲۲ تایم استراحتم میام😂

اوکی بمون کات نکن 

تا وقتی دختر مورد پسند خانوادش رو که پیدا کرد اون ولت کنه بره بعد بیا تاپیک بزن بگو چیکار کنم

اگه انقد به حرف خانوادش بوده بیخود کرده بدون مشورت با خانوادش رفته تو رابطه میزاشت خانوادش انتخاب کنن واسش خب

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀