2737
2739
عنوان

کسایی که اطرافشون بچه اوتیسم دارن لطفااااا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 410 بازدید | 39 پست
درمانش چجوریه؟ قرص میدن یا کار درمانی؟

منم همون چند تا پست از بچه های اوتیسمی دیدم میگن اونایی که درصدشون کمه ممکنه که درمان بشن اخه درجه داره ممکنه یه بوه همه علائم رو داشته باشه یکی فقط یکی دوتاشو 

بچه خودم ..،دارم میبرمس کلاس ..بهتر میسن ولی خوب ن همیشه دنیاشون متفاوت

قرص میدن یا کار درمانی؟

میتونن کارای شخصیشون رو انجام بدن؟تکالیف رو انجام بدن؟

بچه دیگه هم دارین؟

کاربر عشق.. و tytytyلطفا درخواستمو قبول کنید درباره شغلتون اطلاعات میخام
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم همون چند تا پست از بچه های اوتیسمی دیدم میگن اونایی که درصدشون کمه ممکنه که درمان بشن اخه درجه د ...

این چیزا که گفتم خوندی؟؟

اینا نصف علایمش بود متاسفانه 

دو سه ساله میخام بگم نمیتونم و میترسم دیر بشه...

2742
این بچه از نوزادی متفاوت بود تا الان جرات نداشتم به مادرش بگم همیشه حالم بده وقتی بهش فکر میکنم  ...

تاخیر داشت؟ادم بدش میاد منم بدم میاد کسی بگه🥲🥲🥲شاید میدونه نمیگه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
قرص میدن یا کار درمانی؟ میتونن کارای شخصیشون رو انجام بدن؟تکالیف رو انجام بدن؟ بچه دیگه هم دارین؟

من بچه دگ ندارم .هم قرص هم کاردرمانی هم گفتار...‌کار شخصی اره البته بستگی ب تلاش والدین وکلاسایی میبرن داره توکاردرمانی هم کارای شخصی رو اموزش میدن

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2740
تاخیر داشت؟ادم بدش میاد منم بدم میاد کسی بگه🥲🥲🥲شاید میدونه نمیگه

میشه درخاستمو قبول کنی؟

من بچه دگ ندارم .هم قرص هم کاردرمانی هم گفتار...‌کار شخصی اره البته بستگی ب تلاش والدین وکلاسایی میب ...

میشه اسم قرصشو بگی؟

میشه اسم قرصشو بگی؟

زیاددارو عوض کرده بچم براهمه یکی نیست مشکلات متفاوت 

درمانش چجوریه؟

درمان خاصی نداره ولی یه سری کارا انجام میدن که بچه ها رو آرومتر کنند و کار های شخصی اولیه رو یادشون بدند مثل گفتار درمانی، کار درمانی و...

باید به پزشک فوق تخصص رشد و تکامل اطفال مراجعه کنن

2706