2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من 10 تا تورو خدا دعا کنین الان حامله باشم خیلی خستم از چشم انتظاری

چشم عزیزدلم 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2738
اسمم فهیمه هس  مطمئنم دلت پاکه  برام دعا کن

جدب چطوری متوجه شدید 

باعث افتخارمه بخدا چشم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
۱۴تا  سرفه دخترم کلا خوب بشه    

ان شالله

14 تا

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

منم ۱۱۰ تا میفرستم

ان شالله همه حاجت روا بشیم

لطفا با دلای پاکتون واسه من و خواهرمم دعا کنین هردو امسال باردار بشیم و به سلامتی فرزندای اهل صالن و سالممون رو در آغوش بگیریم

خیلی ساله منتظریم هردومون🥲🥲🥲

لطفا واسه نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین🥲❤
امروز خیلی کمکم بودی یک دنیا ممنونم نازنین 😍

عزیزی 

😍زودتر تموم شع همه ب حاجتمون برسیم انشاءالله 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
منم ۱۱۰ تا میفرستم ان شالله همه حاجت روا بشیم لطفا با دلای پاکتون واسه من و خواهرمم دعا کنین هردو ...

سلام عزیزدلم قبول حق چشم

2706