2737
2739
عنوان

اینم عشق حساب میشه؟

88 بازدید | 7 پست

اینکه تو ۱۵ سالگی روی پسر کراش بودم هیچ رابطه ای نبود همینطوری در حد کراش بعد به حدددی عاشقش بودم که خیلی گریه میکردم براش و چندسال میخواستمش از طریق واسطه هم بهش گفتم ازش خوشم میاد ولی اون با دوستم ازدواج کرد 

من تو سن ۱۷ با یکی دیگه ازدواج کردم می‌خوام بدونم اون کراشم‌عشق اول حساب میشه؟🥴🤣🤣

فقط نخندید بهم آخه تو تاپیکا سوال میپرسن از عشق اولتون چخبر😁عشق اولم اونه یا شوهرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصن معنی عشقو میدونی گلم؟!!!

اون عشق نبود 

کراش فانتزی سنت بود 

الان چند سالته؟

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2731
خب عشق اول مال نوجوانیه دیگه هرکس داشته 

ن عشق نیست

ی چیز آبکی و بچه بازی بوده در حد حس علاقه و خوشت اومدن از اون  

عشق فراتر از ایناست

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
2740