2733
2734
عنوان

دیدین پیش بینیم درست بود؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 811 بازدید | 48 پست
ما از کجا بدونیم الان ایستاده دست زدی یا نشسته؟!😂🤣

خدایی لم دادن ولی حس معنویش همون ایستاده بود😅😅

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ولی حدس من اینه این کار خود خانواده اش هست برای کمک مالی تو این پنج روز کلی زندگیشون رو نشون دادن ...

وای خدا نکنه با احساسات یه ملت اینجوری بازی کنن. اگه این باشه شیطان 😈 استعفا میده  و در افق محو میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ولی حدس من اینه این کار خود خانواده اش هست برای کمک مالی تو این پنج روز کلی زندگیشون رو نشون دادن ...

حتی اینطوریم باشه نوش جونشون

چون پدره معلوله و معلومه اوضاشون خوب نبوده

من خوشبخت ترین و خوش شانس ترین بانوی جهانم،خدایا شکرت❤❤❤
شوخی شوخی داری معروف میشیا😂

اون تاپیک خیلی پربازدید شد و نی نی تاپیکمو قفل کرد🤦🏻‍♀️

از اول اگر پیج اینستا گذاشته بودم یه عالمه فالور پیدا میکردم😂شوخی میکنمااا چون دیدم چند نفر که رفته بودن کمک پیجشون اینطوری بالا رفت میگم😬😬😅

@asalarmy     😂 😂

بخدا صبور شدیم نی نی یار راست می‌گفت 😤😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
وای خدا نکنه با احساسات یه ملت اینجوری بازی کنن. اگه این باشه شیطان 😈 استعفا میده  و در افق مح ...

همه جا شماره کارت بود کلی پیج و کانال زدن و دائم پدر با عصا رو نشون داد

آخه دزد اونم تو منطقه ی روشنایی ک همه همو میشناسن و نمیشه  پنهان کرد

امیدوارم این طوری نباشه واقعاً 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
وااای نههه😂😂😂

دقیقا منم داشتم امروز میگفتم اخه این بچه اگه اونجا بود این همه ادم دنبالش بودن. دادی جیغی گریه ایی نصف شب تو اون صحرا تاریک تاریک. دستشویی ابی غذایی اخه مگه میشه. قشنگ معلومه دزدیده بودنش بعدم پشیمون شدن کذاشتنش اونجا. .وای خدا چقدر بی وجدانن اون پدر ومادر نمیگن چی میکشه...

رفتم مال10یا12 سال پیش بچه هایی که گم شدن و هنوز پیدانشدن چقدر دلم گرفت گریم گرفت. بعد چند سال بازم چی میکشن پدرو مادراشون. خودم یه مادرم واقعا سخته وای ادم دیونه میشه .اینجور ادمای پست وبی وجدان رو خدا از رو زمین برداره ان شالله 

حتی اینطوریم باشه نوش جونشون چون پدره معلوله و معلومه اوضاشون خوب نبوده

ولی با سواستفاده از احساس مردم ؟!

دقیقا منم داشتم امروز میگفتم اخه این بچه اگه اونجا بود این همه ادم دنبالش بودن. دادی جیغی گریه ایی ن ...

پیشمون نشدن عزیزم

دیدن رسانه ای شد و احتمال اعدامشون زیاده اینکار کردن

وگرنه کسی که کودک میدزده ذات کثیفی داره

واقعا اگر پیدا شه من خودم اولین نفر واسش هشتگ اعدام کنید میزنم😁

والا آزاد شه که چییی باز کودک بدزدههه

همه جا شماره کارت بود کلی پیج و کانال زدن و دائم پدر با عصا رو نشون داد آخه دزد اونم تو منطقه ی روش ...

آخه چرا شماره کارت. مگه با پول میخواستن پیداش کنن. مگه دزدیده شده بود که درخواست پول کرده باشن. خیلی مشکوکه

اون تاپیک خیلی پربازدید شد و نی نی تاپیکمو قفل کرد🤦🏻‍♀️ از اول اگر پیج اینستا گذاشته بودم یه عالم ...

اگ‌ میخوای فالور جمع کنی

بنویس

تو‌روستا زندگی میکنم

مورد ازار شوهرم قرار گرفتم

تصمیم گرفتم مستقل بشم

جریه وسطش

اومد شهر

مغازه زدم

اما کرونا  نابودم کرد

دوبتر گریه

بعدش تا اومدم جون بگیریم

صاحب مغازه جوابمون کرد