2733
2734
نزن این حرف و

از این بهتره که به خاطر یه نیاز خودمونو درگیر آدم اشتباه کنیم 

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
این باز بهتره تا اینکه ادمی تو خونت رفت وامد نکنه دهنت همیشه چفت باشه هیشکی رو نبینی

عزیزم تا آدما تو شرایط هم نباشن هرچقدرم توضیح بدی قابل درک نیست من چون تجربه همچین زندگی و داشتم تنها آرزوم تنها بودنه حداقل مجبور نیستم خیلی چیزا رو فقط تحمل کنم

خوش به حالت یکی از دلایل تنهایی من همین پدر و مادرم هستن

خخخخ 

اصلا حسرت من یه نفرو نخور که مطمئننا از تو تنها ترم

منم مادرم خیلی سال پیش فوت کرد پدرم ازدواج کرده 

الان یه خونه اجاره کردم مثل پیرزنا تنها زندگی میکنم با ۲۷ سال سن 🤕

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜
نه اصلا من آدم اشتباه ونمیدونم ولی نبود شریک جنسی آدم ونابود میکنه

من مخالف ازدواج نیستم 

ولی معتقدم باید تو زمان درستش ، با آدم درستش اتفاق بیوفته 

وگرنه بخوای به خاطر نیاز جنسی تن به هر رابطه ای بدی 

تباهیه

درخواست دوستی ممنوع❌حتی شما دوست عزیز‼️ بعضی وقتا باید تو زندگی رنج بکشی، نه بخاطر اینکه آدم بدی بودی، بلکه بخاطر اینکه درک نکردی کجا باید دست از خوب بودن برداری."👌🏻  تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨🩷🫠 
اخه مگه دیگه صبر ایوب داریم ما من دیگه طاقتم تموم شده

قر آن بخون کلا  دیگه احساس تنهایی نمیکنی .  عصری دلم خیلی گرفته بود  قرآن رو که باز کردم چشمم به آیه ان مع العسر یسری افتاد اصلا  یه نور امیدی تو قلبم روشن شد که نگو . خیلی خوبه حتما امتحانش کن  نماز شب که دیگه نگم چقدر آرامش داره 

.

تنهایی ناشی از مجردی 

خیلی بهتر

از تنهایی ناشی از متاهلی هستش

😪

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
اینجا ایرانه خواهر من فقط می تونی تو خونت خیال پردازی کنی و سر موقعش ازدواج کنی  😁😂

از که یبار ازدواج کردم و میدونم خبری نیست بهتون مصیحت فقط و فقط پیشرفت کنید اول قوی و مستقل بشین بعد دنبال ازدواج و این داستانا برین

من سرونازم🌷                                                              خوشم میاد ریپلایم کنید🌷                                                     اگه این یکسال اینده بی خطر و رو دور تند بگذره کمی اروم میگیرم💜

مسائل جنسی رو نمی دونم

حیواناتم بلدن اما اخلاق رفتار بهمون یاد ندادن

یا خانواده یا مدرسه و جامعه

مدرسه ها الان بعضی کتابای خوب تدریس میکنن اما بیشتر نمره محوره و کسی توجه نمیکنه

اگه اون موقع آینده نگر بودم رو اشپزی و خیاطی و چیزایی که دوس داشتم تمرکز میکردم

اصلا شاید میرفتم هنرستان

چه بارونی میاد سمت ما.... منم تنهایی حوصلم سر رفته بود یه سر رفتم زیر بارون حالم جا اومد

بارون اسیدیه جانم

نرو زیرش

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
2706