2737
2739
عنوان

رل داشتن کار شاخیه؟😂

172 بازدید | 16 پست

رفتم آرایشگاه دختره دهن منو سرویس کرد از بس کلاس دوست پسرشو گذاشت کلاسشم این بود که عرضه میخواد از پسرا پول بگیری بخوری خواستم بگم بهش تو که بدنتو داری میفروشی در ازاش اما دلم نیومد 😐😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2742
2740

از کی تاحالا تیغ زدن و آویزون بودن کلاس شده 🙄

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!

این روزا افتخار دخترا شده بکن در رو بودن افتخار پسرا شده بزن در رو بودن 

اونیکه دوست داره و پیگیرت میشه اویزون وپسش میزنن اونیکه محل ببخشید سگ نمیدن بهشون دنبالشن 

معیار پسرا شده دخترای پلنگ و سرتا پا عملی معیار دخترا شده اونیکه ماشین مدل بالاداره و پول و ویلا 

همینا صبح خیانت ببینن میان شروع میکنن به اه و ناله کردن

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2706