2733
2734

سلام من ساکن تهران هستم این پیش دبستانی ها هم هزینه داره رفتم یه پیش دبستانی هیات امنایی گفتند 1500 شهریه 1 تومن کمک 

اطراف خونمون هم پیش دبستانی غیر انتفاعی زیر 5 نداره نمیدونم چیکار کنم 

میشه تجربیاتتون رو با من شریک بشید ؟ 

عزیزم هیچ فرقی نداره پسرم من یکش رو دولتی و دومیش رو غیرانتفاعی بود هر دوتاشم مثل هم 

حتی حاضر نشدن لااقل جمله سازی زبونی و شعرخوانی اساسی یاد بچه ها بدن

فقط عکس و فیلم و جشن همش سیاه بازی

اگه برگردم به اون زمان یه معلم میگیرم همین پلو بهش میدم 4 تا چیز به دردبخور به بچه یاد بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من پارسال دخترم پیش دبستانی غیر انتفاعی رفت. حدودا با هزینه سرویس پنج تومن دادم. ولی بخدا با کسایی که رفتن پیش دبستانی دولتی فرق انچنانی نداشت. دخترم بسیار تو این مدت لوس شد. به انداره ایی که با یه مدیر مدرسه که از اشناهای همسرم بود مشاوره گرفتم گفت تا ششم بچه ها رو مدارس دولتی بفرستید و برای ادامش سرمایه گذاری کنید. منم با تحقیق دخترمو کلاس اول دولتی ثبت نام کردم.

خدایا، لایقم دان برای داشتن یه فرشته ی دیگه مثله تسنیم💜💜💜💜
2728

من با بچه های پیش دبستانی کار میکنم اون هم هفته ایی یک روز و به مدت یک و نیم ساعت

در این مدت اونها حدود ۱۳ حرف و کلی مفاهیم و رنگها رو یاد  میگیرن و همچنین همون حروف نوشتنش رو یاد میگیرن

۱۰ تا ۲۰ عدد رو هم شمارش ونوشتنش رو یاد میگیرن

الان همه پیش دبستانیاغیرانتفاعی شدن😐حداقل توشهرماکه اینطوریه من شهریه 800وخورده ای دادم.امامربیشون تمام دروس کلاس اول روباهاشون کارکرده هرچندکه آموزش وپرورش اجازه نمیداد

عزیزم من پارسال دخترم پیش دبستانی غیر انتفاعی رفت. حدودا با هزینه سرویس پنج تومن دادم. ولی بخدا با ک ...

دقیقا این غیر انتفاعی که میگم اصلا در حدی نیست یعنی دولتی بهتره ازش یه چیز شبیه مهد کودک ولی میگن 5 جای خوب بخوام بره که باید راحت 8 تا 9 بدم 

آخه پیش دبستانی اینقدر؟

2738
الان همه پیش دبستانیاغیرانتفاعی شدن😐حداقل توشهرماکه اینطوریه من شهریه 800وخورده ای دادم.امامربیشون ...

دقیقا این شهریه مدرسه دولتی بود که گفتم میگن 1 تومن اجبار کمک به مدرسه داره 

من با بچه های پیش دبستانی کار میکنم اون هم هفته ایی یک روز و به مدت یک و نیم ساعت در این مدت اونها ...

دختر منم تو مهد کلا باهاش همه چی کار شده 100 لغت بلده- رنگها- نقاشی- کلاژ- شهریه مهدش خوب بود نسبتا دلم خوش بود میره پیش از این شهریه دادن راحت میشم که نشد 

خواهرزاده هام رفتن غیرانتفاعی بجز یک نفرشون. ماشهرکوچیکیم. هزینه غیرانتفاعی2تومن شد هرکدون ولی دولتی ...

آره خاله من بهترین غیرانتفاعی شهر بچه اش میره دبیرستان 3 داده چرا اینقدر تفاوت قیمته بین تهران و شهرستان حتی محلات هم با هم فرق داره 

عزیزم هیچ فرقی نداره پسرم من یکش رو دولتی و دومیش رو غیرانتفاعی بود هر دوتاشم مثل هم  حتی حاضر ...

مگه اجبار نیست به خدا دختر من همه چی بلده به واسطه تجربه 1 سالگی به بعد توی مهد کودک 

یعنی الان فقط باید بنویسه و جمله کشی یاد بگیره 

عزیزم من پارسال دخترم پیش دبستانی غیر انتفاعی رفت. حدودا با هزینه سرویس پنج تومن دادم. ولی بخدا با ک ...

تازه میدونم این شهریه 5 که به 5 ختم نمیشه کلی اردو- کلاس- جشن و اینا دارند راحت پیاده میشیم 

دیگه دیپلم ایران اینقدر کلاس نداره که اینهمه هزینهه مثال من خودم غیر انتفاعی نرفتم چیزی نشدم لیسانس نگرفتم تازه من یه کلاس تقویتی نمینوشتن خخخخخ 

2706