2733
2734
عنوان

شهرتون بارون میزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 38 پست
الان نم نم بارون بود ، الهی شکر  استان سمنان

😍😍

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهر مارو اب برده    

مارم آب برده بود، تازه نجات پیدا کردیم. 😃

اسمم شبیه اسم واقعی هست ولی الکیه.اگر کسی رو که مخالف لایک هست، لایک کردم پیشاپیش عذر میخوام.💔 کاش یه اسمی میذاشتم شبیه اسم واقعی نبود.😔 آخه کاربری اولم هست، نمیدونستم اسم رو نمیشه تغییر داد.
چرا فصلها جابجا شده؟ما این وقت سال بارون نداشتیم 

نمیدونیم لباس زمستونیا رو جمع کنیم یا نه؟!!😒😞

دیروز و امروز اهواز بارونه 🥰 واای اینقد خوشحالن همه  از بس که از گرما خسته ایم

😍😍

هنوز که گرما شروع نشده!😞