2733
2739

چرا هر خانومی تا با شوهرش حرفش میشه سریع میاد اینجا میگه یه عده هم که همون اول میگن برو طلاق بگیر واقعا نمیترسید😑 

اونوقت جالب اینجاست اینجور تاپیکام پر طرفدار 

غم ها را نمی‌توان کم کرد خودت را باید زیاد کنی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب چون اکثر خانوما نمیتونن چیزی رو توخودشون بریزن😐 خودمم یکیش.

ولی جالبیش اینجاست که میایم حرفایی که به تفع خودمون هست رومیگیم😂

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2731

تورو خدا حس عذاب وجدان ندیم شاید یه نفر جز اینجا کسی نداره برا خالی کردن خودش ادم به مادر خواهر نمیتونه بگه غصشو نخورن خانواده شوهر هم خجالت میکشی بگی دوست هم سواستفاده میکنه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

سلام برای منم سواله چرا همش خانوما تاپیک می زنن؟مگه آقایون مشکلی ندارن؟خانوماشون ماهن؟زندگیشون روبراهه؟هیچ غم وغصه ای ندارن؟با پدر زنشون هیچ مشکلی ندارن؟همه پولدارن؟خانوماشون خوبن وزندگیشون گل وبلبله؟

2738

دیگه فکر نکنم انقدر ساده باشه کسی که بخواد تحت تأثیر قرار بگیره

بعضیام میان مشکلات خودشونو فرافکنی می‌کنن از شوهر و خانواده شوهر استارتر ایراد الکی می‌گیرن

این به نظرم بدتره و تأثیرش بیشتره چون اولی انقدر احمقانه است رو آدم تأثیر کمتری می‌ذاره

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

چون دیگه آستانه تحمل مردم اومده پایین .مردم حوصله ندارن بحث و دعوا کنن همه آرامش میخوان.ما یه آشنای دور داریم خودش تعریف می‌کرد که قدیما اوایل ازدواجش وقتی دعوا میکردیم باشوهرم میدویدم بیرون شوهرم پشت کمرمو با قمه میزد .می‌گفت خون به  همه جام می‌ریخت. با دست فشار میدادم نریزه .از ترس آبرو اسم طلاقو نمیاوردیم‌ اونجوری میگفت تحمل میکردیم الانیا رو نبین

تورو خدا حس عذاب وجدان ندیم شاید یه نفر جز اینجا کسی نداره برا خالی کردن خودش ادم به مادر خواهر نمیت ...

نه منظورم اینه یه سریا تو زندگی اون بیچاره نبودن شاید واقعا حق با شوهرشه بعد یه سریا با چهارتا جمله که اونم معلوم نیست چه قدرش راسته میان میگن برو جداشو یا چیز دیگه آخه بگو مگه تو مشاوره ای!!

نه منظورم اینه یه سریا تو زندگی اون بیچاره نبودن شاید واقعا حق با شوهرشه بعد یه سریا با چهارتا جمله ...

اره خب هر جور ادمی هست ولی من خبلی سیاست های خوبی اینجا یاد گرفتم دیگه خود ادم باید عاقل باشه نصیحت بدردبخورو بکار بگیره

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
سلام برای منم سواله چرا همش خانوما تاپیک می زنن؟مگه آقایون مشکلی ندارن؟خانوماشون ماهن؟زندگیشون روبرا ...

بخدا یه مشاوری تعریف میکرد یه خانومه اومد پیشم گفت شوهرم نمیزاره برم خونه بابام گفتم اون چندوقت یه بار می‌ره گفت سالی دو سه بار می‌گفت تو چندوقت یه بار گفت من هرروز صبح که شوهرم می‌ره سرکار منم میرم خونه مامانم بعد عصرش که میاد دیگه نمیزاره برم😐

بخدا یه مشاوری تعریف میکرد یه خانومه اومد پیشم گفت شوهرم نمیزاره برم خونه بابام گفتم اون چندوقت یه ب ...

حالا فرض کن زن بیاد اینجا بگه شوهرم نمیزاره برم خونه مامانم اینا سریع همه میگن چه قدر شوهرت فلان و بهمان و طلاق بگیر و...

بیشتر از لینکه بخان راهنکار خوب بدن راهکار جدایی و دعوا میدن چرا ودقعا😐

چون فکر میکنن مشاورن و باید در هر زمینه ای اظهار نظر کنن

2706