2737
2739
عنوان

دلم پره

90 بازدید | 12 پست

دلم ازدنیاگرفته.فقط میتونم اینجادرددل کنم چون کسی منونمیشناسه..ظاهرمن یه دخترازیه خونواده جوون ونرماله.ولی من کوه دردم من هیجوقت زندگی نکردم.یه مادرخیلی ساده که هیچوقت هیچ نظری ازخودش نداشته وهیچوقت هم تشخیص هاش درست نبوده.نه اصول فرزندپدوری بلدبودنه به فکرپیشرفت وارتقاخودش بود

متاسفانه باید بگم اکثر‌ماها همین هسیم عزیزم ولی تو تلاش کن خانواده خوبی واسه بچهات بسازی 

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

یه پدرمستبدوزورگوکه ظاهرش برای همه گوگولی ومنطقی بودولی ازنظرمن یه شخص دیکتاتوروپارانوئیده...نه محبت پدربه مادررودیدم نه محبت مادربه خودمون.نه بچگیم خوش گذشت نه جوونیم.چون که توی بچگی مادربداخلاق که دایم استرسشوداشتم بزرگسالی هم نمیزاشتم استقلالی داشته باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ازدواج که کردم اومدم رنگ خوشبختی روببینم مادریه بچه سی پی شدم که زندگیم رنگ وبوی زندگی نداره.هیچوقت ارامش وآسایش ندارم.بماندکع این وسط ۳سال پیش ۷۰۰میلیونمونوبردن

2731
متاسفانه باید بگم اکثر‌ماها همین هسیم عزیزم ولی تو تلاش کن خانواده خوبی واسه بچهات بسازی 

هی خواهر.انگارمن لایق زندگی خوب نیستم.تااومدم خودم زندگی خوبی بسازم مریضی بچم چنان تحت تاثیرقرارم دادکه دیریازودتبدیل به یه زن افسرده میشم...من اهل ناله الکی نیستم ازبی کسیم نمینالم ازغربتم نمینالم ولی مریضی بچم زندگیمونوتحت تاثیرقرارداده.درهمه خوشی هاوآزادی هاروبه رومون بسته.هیچ جاوهیچوقت آرامش ندارم

باورنمیکنم.اکثرماازیه چیزهایی ناراضی هستیم ولی برای من کلکسیون دردبوده.همه چی بدبود

هی خواهر.انگارمن لایق زندگی خوب نیستم.تااومدم خودم زندگی خوبی بسازم مریضی بچم چنان تحت تاثیرقرارم دا ...

اخی عزیزم ،میتونم بپرسم مشکل بچتون چیه؟

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
2738
هی خواهر.انگارمن لایق زندگی خوب نیستم.تااومدم خودم زندگی خوبی بسازم مریضی بچم چنان تحت تاثیرقرارم دا ...

اخی عزیزدلم نمیدونم چجوری دلداریت بدم فقط میتونم بگم منم تو دردات شریکم وبرات ناراحتم دعا میکنم یه معجزه واست پیش بیاد🥺

ضعف جسمانی ضعف تعادل.ضعف تمرکزوتوجه.آدم تاجای من تاپیک قبلموبخون

الهییی هیچ راه درمانی نداره؟دکتر های خارج بری چی؟

ورزش وبازی های تمرکزی.ولی روند درمان این بچه هاکنده تابزرگسالی طول میکشه

انشالله زودی خوب بشه گلم ،تو مادرشی باید آرامش داشته باشی تا اونم حالش زودی خوب بشه.‌واقعا براش خوشحالم ک مادری مث تو داره