2733
2739

حالا من هیچی ندارم میگم برا چی الکی از صبح خروس خون بیدار شم ؟  ۱۱_۱۲ بیدار میشم دیگه  اونم روز تعطیل بذار بخوابیم 😔

غذا همیشه آمادست ، خونه تمیزه ، بچت ساکت گرفته خوابیده خودتم چیزی کم نداری لباسا تمیز و شسته و مرتب سرجاشونن خونه تمیز و طی کشیده شده ظرفا  شسته شده 

😏 به خدا الکی گیر میدن نمیدونن چیکار کنن فقط بلدن برینن به اعصاب 

منم لجبازززز لج کردم امروز ۷ صبح بیدار شدم نشستم روبرو تلویزیون فیلم نگا میکردم آنقدر خوابم میومد سردم شده بود رفتم کاپشن پوشیدم اومدم دوباره نشستم روبرو تلویزیون آخه بگو چکار به خواب من داری خودت صدای خر و پفت تا سر کوچه رفته 

خدا لعنت کنه مردای گیر و غرغرو ‌ و بیشعور مزاحموووو 

کاش برن یه جایی یه جزیره ای همشون با هم آتیش بگیرن 

هرکسی که‌بال داره صرفاً فرشته نیست ، شاید نوار بهداشتیه ⁦⁦⊙⁠.⁠☉⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740
سحر خیزی خیلی خوبه بچه باید ۸نیم صبحانه اش بخوره توام بیدار شو بدشم ظهر دوساعت بخاب

اگه ظهر بخوابم که دیو دو سر میشه آنقدر داد و بیداد می‌کنه که اهاااای زنم خوابید زنم تنبلههههه 

خیلی رو مخه کلا دوس دارم هیچوقت خونه نباشه 

بعدشم من چرا روز تعطیل هفت صبح پاشم چی دارم آخه همون ۱۱ صبحونه میخوریم بقیه روزا بچه می‌ره مدرسه 

چرا جمع میبندی خانمی ؟همسرشما مشکل داره ب بقیه چیکارداری .خب دلیل کارش چیه مثلا صبونه میخواد صبح زود ...

نه میگم که خودش خوابیده خر و پف می‌کنه دو ظهر بیدار شد 

میگه بلند شو به خونه برس میگم خونه هیچی کم ندار تمیزه همه چی سرجاشه 😑

شوهر منم دیروز واسه اینکه غذا ی کم زیاد بود ی جنگ اعصاب درست کرد 

کاش هیچ مردی وجود نداشت 

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
طوری شلوغ بازی در می‌آوردی که از گفته خودش پشیمون بشه  صدای تی وی می‌بری درجه آخر  ظرف ه ...

خخخ لباسشویی روشن کردم داد زد الان وقت لباس شستنه؟ 

تو دلم گفتم والا فقط وقت خوابه که توی بیشعور هم آرامش نذاشتی برام آخه وقت چیه چیکار کنم هیچی نداشتم انجام بدم 

2706