2737
2734
عنوان

کمک برای فرزند

109 بازدید | 24 پست

سلام دوستان وقت بخیر یه راهنمایی میخواستم پسرم ۶ سالش هست اخلاقایی داره آدم رو کلافه میکنه 

فقط دوست داره خراب کاری کنه لجبازی کنه‌.با هیچ کس هم رابطه برقرار نمیکنه البته جدیدا بهتر شده و با بعضی ها دوست میشه .کم رو و خجالتی هم هست یه خوره

و از همه بدتر از آزار رسوندن لذت میبره مثلا میری مغازه میخوا ترازو رو بندازه زمین بشکنه یا یه جا وایستاده یکی رد میشه پاشو بندازه جلو پاش طرف بخوره زمین این کیف کنه یا میبرمش دستشویی با پاش آب رو می پاشه رو سر و صورتم بعدش میخنده یا وسایل رو بشکنه و خیلی کارای دیگه که باتوضیحات متوجه شدید چه کارایی میکنه  .کسی هست بچه اش اینطور باشه؟

به همسرم میگم ببریمش پیش مشاور میگه بچه ام چیزیش نیست الکی برا چی ببریم اصلا اعتقادی به مشاور نداره

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید دیگه واقعا خسته شدم از این کارا ش سال دیگه هم میخواد بره مدرسه میگم نکنه تو مدرسه هم این کارهارو بکنه

دوستم پسرش شبیه پسر شماست برده دکتر بهش قرص دادن

ایراندختم،همواره دست در دست رنج و سختی و سردرگمی.... بدتراز رنج و سختی بود سردرگمی ‌....ک الحمدلله ب آرامش رسیدم، راه های زیادی رو رفتم راههای بعضا خطرناک با خیلیا همنشین شدم و عمرم رو باختم بد بودم بدحجابو بی دین بودم ، ب خودم میگفتم امروزی و روشن فکر!....اما انگار یکی نگرانم بود انگار یکی برام دعا میکرد توی خلوت خودش  ...... انگار معجزه شد از سرگردانی نجات پیدا کردم و برگشتم ب آغوش امن خالق دیگه دلم نمیخواد روشن فکر باشم تو تایپکهای من از زندگیم میخونی از گذشته و حال و آرزوهای آینده ام از مباحث مذهبی ک دوستشون دارم از آقای غریبم از امام زمانم پس اگر حوصله اش رو نداری نیا و نخون و توهین نکن چون جوابت رو نمیدم و سختت میشه در ضمن هیچ دوستندارم آقایی توی تایپکهام حضور داشته باشه یا در خواست دوستی بده پس ورود اقایان ممنوع
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
مشاور تنها راهشه خودتون ببرین 

راستش ۲ سال پیش یه بار بردیم برای شلوغ کاری هاش اونجا انقد مودب و آروم بود مشاوره گفت این که مشکلی نداره به مشاور یه جوری خاله میگفت اجازه می‌گرفت برای وسایل برداشتن من خودم تعجب کردم

راستش ۲ سال پیش یه بار بردیم برای شلوغ کاری هاش اونجا انقد مودب و آروم بود مشاوره گفت این که مشکلی ن ...

احساس میکنم دنبال توجهه و وقتی میبینه از سمت شما یا پدرش اهمیتی داده نمیشه با لجبازی میخاد جبران کنه

2706