2733
2739
عنوان

من خیلی تنهام میشه بیاین بگین باید چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 53 پست
بعضی وقتا اونقدر که ما یه نفر رو دوست داریم اون دوسمون نداره اینجاست که ضربه میخوریم  آدما بای ...

ولی اون دیگه قدمی برنمیداره 

من از تنهایی خیلی وابستش شدم از خودم بدم میاد با اینکه غرورمو. میشکونه دوباره میرم سمتش دوباره باهاش حرف میزنم انگار نه انگار که چیزی شده من خیلی حقیرم خیلی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هنوز اول راهی 

ببین صمیمی ترین دوستان دوران دبیرستان 

دانشگاه و حتی دوره ی اشتغال 

که آدم فکر می‌کنه بدون اونا دیگه نخواهد بود 

یه روزی توی مسیر زندگی برای آدم کم رنگ میشن . 

من ۳۶ سالمه . هم دانشگاهم تموم شده هم شش سال شاغل بودم و بعدش هم ازدواج و بچه 

خیلیا که باورم نمیشه دیگه نیستن 

اما مهم هم نیست چون خودم دچار چالش های جدید زندگی شدم حتی چالش های جذاب . 

فقط اینکه من بعد بیست سال دوستام رو توی فضاهای مجازی پیدا کردم . گروه زدیم و خیلی خیلی برای هممون جذاب بود این دیدار. 

حتی دیدار حضوری گذاشتیم . چقدر اشک شوق ریختیم . 

درست مثل فیلم ضیافت 

فقط 18 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
2740
هوستو کردم شاید فردا واسه ناهار درس کردم😍😋 خیلی خوشمزه ای و میچسبی مخصوصن تو اوج گرما😝

🤣🤣🤣 تو روحت. اول شوکه شدم بعد فهمیدم چی میگی

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
عزیزم هنوز اول راهی  ببین صمیمی ترین دوستان دوران دبیرستان  دانشگاه و حتی دوره ی اشتغال& ...

درسته الان چون تنها دغدغم درسه فکر میکنم اون. نباشه دنیا تموم شده 

خیلی بدم میاد اینقدر وابستش شدم کاش زودتر این دوران بگذره برم دانشگاه اینقدر چالش داشته باشم فراموشش کنم

2706