2726
عنوان

نظرسنجی ماشین

760 بازدید | 13 پست

کدوم ماشین؟ همشون حدود ۲۴ تومن

تعداد رای : 45
نظرسنجی
ریو مدل ۹۰ - کارکرد ۱۰۰هزار تمیز سفید
7
15%
۲۰۶ صندوق دار مدل ۹۰- کارکرد ۱۲۰هزار سفید تمیز
16
35%
۲۰۶ صندوقدار مدل ۸۹-کارکرد ۷۵هزار نقره ای
11
24%
تیبا هاچ بک مدل ۹۵- کارکرد ۲۳هزار سفید
11
24%
حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ترجیحا هر کدوم که جدیدتر هست تاریخش

ماشین سال 90 بخصوص 206 دیگه خرج درمیاره و درد سر داره

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

کلا سال ماشین خیلی مهنه مخصوصا اگه بخواین بعدا بفروشینش ...‌ریو از همشون بهتره برای کیا موتورز هم هست.من خودم‌ماشینم برای کیا موتورز و کره ای هست حرف نداره ریو خیلیییی خوبه از همه اینها بهتره موتورش و قطعاتش. خودمم تو ایران خودرو هستم میدونم‌چجوریه ماسین هاش..‌ اما ریو موقع فروشش خیلییی قدیمی‌نیشه و سخت فروش میره..

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

یعنی در کل بخوام بگم ۲۰۶ جدیدتر رو بگیر..‌قطعاتش ارزون تره و راحت تر گیر میاد

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    

۲۰۶ ۱۲۰ هزار تا هم خیلیهههه ۸۹ ماشیناش از ۹۰ بهتر بود اونایی که اومد...ارزش داره یک سال قدیمی تر یعنی ۸۹ بگیری ولی کارکردش ۷۵۰۰۰ تا باشه

من تا کلمه‌ی هاچ بک‌ رو دیدم دیگه بقیه‌ گزینه‌ها‌رو نگاه نکردم همونو زدم😁😁

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊