2752
2734

حدود یک ماه و نیمه تموم کردیم اصن خودمم نفهمیدم چی شد ک تموم شد تنها چیزی ک میخام اونه مث معتادی ک بهش مواد نرسیده و حالش بده فقط چشای اونو میخام ولی اون منو نخاست فقط بگید چیکار کنم آروم بشم 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

برو باهاش حرف بزن. بد رفتاری که بکنه هر بار کم کم از چشمت میوفته. روش من این بود

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731

نمیدونم حقیقتا 

نه دوست دارم بگم تحمل کن نه دوست دارم بگم بجنگ 

چون جفتش یجور باخته …

“ از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود آرامش مخصوصی در خودم احساس میکردم‌ >>>”           —-«فاقد عقیده💭 ، دارای نظر🃏»—-
نه نمیخام خودمو کوچیک کنم

تا غرورت نشکنه آروم نمیشی با خودت میجنگی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!