2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولا پولام دراون حد نیستش بعدم سفر رفتن پایه مبخواد کی بامن میاد استانبول؟ باز اگه یه نفر بود تو ز ...

با تور میشه رفت پایه تااخر عمر گیر ادم نمیاد متم متاهلم شوهرم وضعش خوبه ولی ده ساله سفر نرفتیم بچه دارم شدیم دیگه بدتر هر سال باید ۵۰تومان شهریه اشو‌جور کنیم بدیم 

دنبال کیس خوب باش باهرمسی نمیشه ازدواج کرد مثلا متم دوست داشتم متاهل بشم شوهرم وضعشون عالیه ولی امان از دست مادرش دهنمو صاف کرده ۱۶ساله ولی دوستم خونشون پایین شهر وضعشون عادی با پسرعمه اش ازدواج کرد رفتن تهران بعد استانبول شوهرش مجری شبکه خبر بود الانم عالیه پضعشون زندگیش بهشته 

2731
دنبال کیس خوب باش باهرمسی نمیشه ازدواج کرد مثلا متم دوست داشتم متاهل بشم شوهرم وضعشون عالیه ولی امان ...

من هیچ کسو ندارم امید ندارم بتونم ازدواج کنم خسته شدم

من با يكي تازه دوست شده بودم . 42 سالش بود . مجرد بود و ذره اي اميد به ازدواج نداشت . ميگفت من حقيقتو قبول كردم و تا آخر عمر مجردم . فقط خدا كنه پدر و مادرم حالا حالاها زنده بمونن كه من تنها نشم . 5 ماه بعد شوهرش دادم . بهش گفتم ديگه پسر نداريم . اينم از ته انبار پيدا كردم . خيلي هم از ازدواجش راضي بود . پسره هم 1سال ازش بزرگتر بود . فورا هم براي بچه دار شدن اقدام كردن . نا اميد بود ولي با اينحال ازدواج كرد و مادر شد . حالا شما 26 سالته نا اميدي ؟ خودم بايد برم ته انبارو دوباره بگردم . 

خب من دوست ندارم ۴۲ سالگی ازدواج کنم

منظورم اين بود كه دوستم با 42 سال سن كه شانسش براي ازدواج اونقدر كم بود تونست ازدواج كنه . شما كه 26 سالته شانس ازدواجت 10 برابر بيشتره . پس دليلي نداره از الآن نگران باشي . 

من با يكي تازه دوست شده بودم . 42 سالش بود . مجرد بود و ذره اي اميد به ازدواج نداشت . ميگفت من حقيقت ...

چه باحال...

ته انبارتون بچه پیدا میشه من مامانِ منتظرم

امروز ۱۴ روزه انتقال دادم