2752
2734
عنوان

7ساله اینجام نی نی سایت روز به روز بدتر میشه آدماش،

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 108 پست

موافقم خیلی جوش بد شده 

اصن من با ترس دلهره کامنت میزارم هر آن ممکنه یکی ببندت به رگبار بعدشم نی نی یار تو رو لغو کنه😔

فقط چهار سوال ارزشمند در زندگی وجود داره چی مقدسه؟روح از چه چیزی درست شده؟چی ارزش داره براش زندگی کنی؟و چی ارزش داره براش بمیری؟و جواب همه این سوال ها یکیه فقط عشق🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چند سواال دارم چند سال کاربر خاموش بوودی؟ از قشر مرفه بودی ؟

هیچ وقت کاربر خاموش نبودم 

سال۸۸ باردار بودم در نت زدم تاریخ تولد بچه بر اساس آخرین پریود اینجا آمد

باید ثبت نام میکردم تا استفاده کنم

با کامپیوتر میومدم دیگه

مرفه نمیدونم نه آنچنان معمولی بودم

هیچ وقت کاربر خاموش نبودم  سال۸۸ باردار بودم در نت زدم تاریخ تولد بچه بر اساس آخرین پریود اینج ...

چ باحال 😍بچتون الان ۱۴ سالشه خدا حفظش کنه ♥️اون زمان سایت چقدر کاربر داشت؟

تُ♥️ز جان خوشتر amir♥️

منم از سال ۹۳ میومدم...کاربر خاموش بودم....قبلا اینطور نبود اکثرا با محبت با هم صحبت میکردن، و سعی در کمک به همدبکه داشتن، آنقدر توهین و فحاشی هم نمی دیدم، الان یسری بچه سالها اینجا فکر میکنند اگر دهن پارگی کنند و فورا جواب بدن و تیکه و طعنه بپرونن شاخ محسوب میشن،...این مسخره بازیهای حس ششم و ...چمیدونم اینام نبود... 

مسئله اینه 

چند تا کاربرو یادم مونده به عاقلانه صحبت کردنشون یهو میبینم یکیشون تو یک تاپیک چنان حرفای زشتی میزنه که.... 

خیلی واسم اتفاق افتاده   

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
چ باحال 😍بچتون الان ۱۴ سالشه خدا حفظش کنه ♥️اون زمان سایت چقدر کاربر داشت؟

نمیدونم چقدر کاربر داشت واقعا 

ولی خوب ساختن کاربری راحت تر بود فقط ایمیل میخواست 

و راحت هم می‌شد هم اسم رو عوض کرد هم تاپیک رو پاک کرد

خانمایی که گیر دادین به بچه ها

یک نگاه به بعضی تاپیکا بکنین

خانمای بزرگسال یک فحشایی بهم میدن که...... 

تو سایت زیاد باشین میبینین ماشالله ربطی به سن نداره و فرهنگ و شعوره 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706