2733
2734
عنوان

7ساله اینجام نی نی سایت روز به روز بدتر میشه آدماش،

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 108 پست
هیچی نگو امروز رو یکی ریپ زدم مثل اینکه تاپیک قفل شد  منو تگ کرده بود یکجا دیگه هرچییییی حرف ب ...

اینایی که تا تاپیک قفل میشه تو تاپیک خودت یا یکی دیگه فش بارونت میکنن رو فقط پیدا کنم🤦‍♀️😐

آرهههههه🤣🤣🤣🤣🤣🤣 منم دیدم🤣🤣🤣

َ

کلا ناامید میشم اونجا 😁😂💔

یکبار یکیشونو که میگفتن عاقله 

در حال بحث با یک کاربری بودم اون میگفت من میگفتم خلاصه باهم داشتیم میگفتیم ولی توهین و... تو حزفامون نبود اختلاف نظر داشتیم 

یهو همون کاربر روم ریپ زد نوشت تو با عکس پروفایلت افغانی سبزک زشت😐😂که اصلا ناامید شدم درجا

حتی یکی دیگه هم براش نوشت از شما توقع نداشتم اینجوری صحبت کنین 💔😐

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم‌اتفاقا میخواستم همین تایپ کنم سال ۹عضو شده بودم یک دست بود سایت کای از نظر روانی و پزشکی   ...

اصلا تایپک های قدیمی دیگه بالا نمیاد خیلی ناراحتم میکنه وقتی میزنم تو گوگل نمیاره

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
آره قبلا خیلی خوب بود آدماش باحال بودن هرروزی که میومدم اینجا خیلی دلم باز میسد میخندیدیم

چقدر خاطره خوبی داشتم از اینجا چقدر دور هم میخندیدیم

❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم 80تا90 درصد هم درست میگم ولی این حس هست دلیل نمیشه که شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنید ببینید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب می‌کنه 😍😍💚💚🤍ایشالا خوشبخت باشید همیشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️لطفاً دیگه ازم چیزی نپرسید جواب نمی‌دم قسم و قرآن هم ندید ممنونم 💔ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ ❤️عضو گروه قرمز❤️ وزن اولیه: 95.55(17اردیبهشت)🫥 هدف بعدی 🔒90 هدف بعدی 85🔒 هدف بعدی 80🔒 هدف بعدی 75🔒 هدف بعدی 70🔒 هدف بعدی 65🔒 هدف بعدی 60🔒هدف نهایی 58🔒❤️‍🔥
اینایی که تا تاپیک قفل میشه تو تاپیک خودت یا یکی دیگه فش بارونت میکنن رو فقط پیدا کنم🤦‍♀️😐

😂خیلی دیگه درگیر اینجان اونا خیلی جدی میگیرن 

من که واسش نوشتم نمیدونم راجب کدوم حرفم صحبت میکنی یکن ارومتر توضیح بده ببینم  چیشده اول😂😐

بعدشم اسی قفل کرد سریع دیگه تاپیکشو

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
َ کلا ناامید میشم اونجا 😁😂💔 یکبار یکیشونو که میگفتن عاقله  در حال بحث با یک کاربری بودم ا ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 بابا اینا مثل بادکنکن فوتشون کنی میترکن  

بابا تا همین پارسال هم خوب بود الان دیگه خیلی بدتر شده خیلی بی فرهنگ شدن

دیگه با گذر زمان همینجوری هی بدتر میشه دیگه... آدم گاهی میخواد نظر بده ولی میبینه الان حوصله درگیری نداره چون ممکنه هر لحظه بهش حمله کنند😅 بعد یکی ام بخواد حرف حساب بزنه میگن برو بابا تو اگه آدم حسابی بودی یا چمیدونم تحصیل کرده بودی و شغلت فلان چیز بود ، تو نی نی سایت نبودی!! یعنی انگار خودشون پذیرفتن که اینجا جای داغونی هست که ما هستیم ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 بابا اینا مثل بادکنکن فوتشون کنی میترکن  

🤧😂😕

1 سالم خواننده خاموش بودم هرروز داره بدتر میشه اینجا همه دنبال دعوان وو.... نمیدونم چمون شده 

دیگه با گذر زمان همینجوری هی بدتر میشه دیگه... آدم گاهی میخواد نظر بده ولی میبینه الان حوصله درگیری ...

تایپک بغلی همین طور دارن منو ریپ میزنن ۴۰ تا اعلان اومده برام،🤣🤣

2706