2733
2734
عنوان

زایمان با مادر شوهر

418 بازدید | 34 پست

بچه‌ها اگه یکی بخواد پیش مادر شوهرش که متخصص زنانه زایمان کنه به نظرتون همچین کاری کسی میکنه مادرشوهرش واقعاً خوبه چیزایی که ازش میشنوم 

الان از من پرسیده من نمی‌دونم چی بهش بگم اومدم از شما بپرسم زایمانشم طبیعیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره چرا که نه اتفاقا خیلی راحت تری تا پیش دکتر غریبه بری حداقل میدونی هواتو داره

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

بستگی ب خود ادما داره

من هیچوقت قبول نمیکنم

سومین‌کاربری،علت تعلیق:گفتن حقیقت                              نینی‌یار تادلت بخواد ایمیل وشماره دارم تازه دوستا وخانوادمم هستن پس بی‌دلیل تعلیق نکن،نکن خواهرمن نکن                                                                                                        این‌اسموزمانی‌گذاشتم ک هنوزواسم مهم بود،دیگه نمیخوام هیچ ردی ازش باشه ولی متاسفانه نمیشه نام کاربری نینی‌سایتو عوض کرد

صد البته 

بالاخره به خاطر عروس هم نه ، به خاطر پسر خودش هم شده از جون و دل مایه میذاره که کارو مثل روز اول تحویل بده😂😅

البته اینا که شوخی بود ولی اگر‌برای خجالت میگه دکترا چشمشون ازین چیزا پره خیلی هم بهتره پیش آشنا زایمان کردن 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2706