2733
2734

شوهرم میگفت یه روستایی هس معدن طلا و ایناس میگن

این هفته بریم اونجا بیاریم بدیم به خاکشویی اینا ببینیم‌واقعا طلاس 

اینا هر هر خندیدن😐😐😐فک کردن داره گمپوز در میکنه والا به خدا روستای خودمون نیس که بخواد بگه روستای خودمونه از طلای و اینا گفت از یه جایی شنیدم

مامانمم خندید 

یعنی شوهرم حرف زدنشو‌بلد نیس؟وای دارم یمیمرم یه حوری به همدیگه نگا میکردن میخندیدن 

بعدش شوهرم به داییم  گف من طلای بزرگ‌دوس دارم ولی خانمم طلای نازک من گفتم‌عوض چنتا النگوی ریز یدونه النگوی بزرگ بردار خوشش نیومد

دوباره خندیدن به من گفتن برمیداشتی دیگه میگفتی بخر میدید می‌خره یا ته گفتم والا قیمت هر دوتاشون بکی بود ولی من ااقعا از اونا دوس ندارم🥲🥲

مطمئنم حالا نشستن پشت سرما مسخره و خنده میکنن 

مامانمم قاطی اونا میشه نه پدرم نه همسرم یه ذره ارزش ندارن پیش خانواده مادرم پدرم ریش سفیده ولی حرف میزنه‌مسخره میکنن مامانم باعث شده ها 

خیلی ناراحتم از این بع بعد نمیرم دیگه همسرم حرف بری زده واقعا جای مسخره داشت

از طرفی هم بگه شوهر هیچکدومشون اندازه شوهر من خوب نیس درسته وضع مالیمون از همه عققب تره ولی کیفیت زندگیمون از همشون بهتره همشون تا دم طلاق رفتن برگشتن

شوهراشون یدونه مانتو هم نمیخره واسشون خودشون تو رستوران کار میکنن خرج خودشون میکنن ولی شوهرم انقد حواسش به منه که نگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

در مورد طلا که درست گفته، فیلم حمال طلا رو اگه ببینی حتی فاضلاب جواهراتی ها رو هم خاکشویی میکنند و برسه به خاک های اطراف معدن...

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2740

بعدشم خانواده شما الان همسرته، واقعا چطور اجازه میدید بقیه به خانواده تون بخندند؟

من بودم میگفتم خوش خنده شدین امروز زندایی ها، بعدم میرفتم ی چایی واس شوهرم می‌آوردم

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
چرا واقعا از اون معدن ها زیاد هس

هر حرف جایی و هر نکته مکانی داره عزیز

نباید داخل جمع می‌گفت اون حرفا رو 

دیگه اقوامتون هستن بالاخره باید میفهمید

عکس‌العمل اونا چیه که نمی گفت 

من پسرِ ایرانم✨
2706