2737
2739

سر هر کار از طرف خانواده شوهر کسی کمک نمیاد 

اسباب کشی کردم چهار بار کسی نیومد یه لیوان برداره از جاری ها بگیر تا خواهر شوهر 

حتی جاری بزرگ منو پاگشا نکرد ولی کوچک و پاگشا کرد 

سر زایمانم دیدن بچه من نیومدن روز دهم با مهمون اومدن و رفتن .ولی دیدن جاری کوچک رفتن هم روز تولد تو بیمارستان .هم روز سوم هم دهم 

منم قبلا خر بودم قاطی اونا میشدم کمک می کردم ولی زدم سیم آخر 

الان هم اسباب کشی جاری کوچک ه .همون آدم ها که برای من نبودن .الان دسته جمعی دارن خونه جاری رو پهن می کنند اسباب کشی می کنند 

شوهر منم رفت کمک یکم برگشت .خودم هم نرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نرو براخودت ارزش قائل شو هدف بزار برای موفقیتتون خودتو با اونا سرگرم کن دورشو از فکرو خیالشون

نرفتم اصلا 

چرا برم مگه من آدم نبودم که تنهام گذاشتن با بچه

کلا کار زشتیه مخصوصا اینکه اخلاقشون براهمه این نیست فقط برا شماست

منم دقیقا همینن برا کار و مهمونی با بقیه مهمونا یکین اما واسه باقی چیزا مثلا دعوتی و غذا و اینا انگار اونا صاحب مجلسن 

حالا من خودمم هیچوقت کمک کسی نرفتم توقعی هم ندارم اما دوس ندارمم دخالت کنن تو دعوتی

خداجونم❤️هرکی داره این متنو میخونه؛یه اتفاق خوب بنداز وسط زندگیش 
2740
کلا کار زشتیه مخصوصا اینکه اخلاقشون براهمه این نیست فقط برا شماست منم دقیقا همینن برا کار و مهمونی ...

نه من قبلا می رفتم دیدم یه طرفم هست دیگه نرفتم 

نه نرفتم دلم اونجا بود چون ذاتا کمک و دوست دارم ولی جلو خودمو گرفتم 

پس چرا من واقعا بدم میاد خانواده همسرم بهم کمک بدن 

چه مالی چه برای اسباب کشی،و ... همیشه خودم کارهای خودم رو کردم و هییییچ وقت هم ناراحت نمیشم که کمک نکنن خیلی هم راضی ام چون دوست ندارم همه چیز رو ببینن 

پس چرا من واقعا بدم میاد خانواده همسرم بهم کمک بدن  چه مالی چه برای اسباب کشی،و ... همیشه خ ...

بحث اینه من یه موقع هوایی واقعا کمک نیاز داشتم و کمک هم کرده بودم 

جز اسباب کشی درباره باقی چیزا حق داری درباره اسباب کشیم چون میگی شوهرت رفته و کلا همچین چیزی بینشون ...

شوهرمو مودم فرستادم گفتم برادرت اومده تو هم برو ولی جاری نیومده 

بحث اینه من یه موقع هوایی واقعا کمک نیاز داشتم و کمک هم کرده بودم 

منم کمک می کنم ولی واقعا توقعی ندارم .

هر چی باشه خانواده همسر هستن پس بهتره توقعی نداشته باشی .یا خودت خدمات خودت رو کمتر کن .

2706