2733
2734
عنوان

مردم چهارمحال و بختیاری؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6223 بازدید | 302 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه شنیدم که گفتن مردمش یکم سردن بخاطر آب و هوا از نظر ازدواج چه جورین با عروس غریبه رابطه خوبی دا ...

اره رابطه شون خوبه 

مثلا دوستم که کرده باهاشون وصلت کرده و واقعا راضیه

اما دخترخالم نه راضی نیس 

نمیشه کلی گفت عزیزم 

2731
اره رابطه شون خوبه  مثلا دوستم که کرده باهاشون وصلت کرده و واقعا راضیه اما دخترخالم نه راضی ن ...

درسته خیلی ممنون عزیزم 

شما خودتون از یه استان دیگه هستین؟

م

بختیاری مال خوزستان و چهارمحاله لر مال یاسوج و لرستان

فرق بختیاری و لر چیه؟

وزن شروع ۸۴ کیلوگرم🙄🤦‍♀️در تاریخ ۱۱ خرداد ۰۳ ✌ قول میدم دیگه نگم از فردا 😫✌ از شب یلدا تا حالا همش شکست خوردم... از شنبه، از فردا از کوفت از زهر... 😤😤😤😤😣😣تا آخر تاسبتون به یک‌ عدد باربی تبدیل خواهم‌شد👊........ خدایا شکرت که لاغر و متناسب و سلامتم💚💚❤❤

من دانشگاهم شهرکرد بود،چندتا از همکلاسی هام مال لردگون بودن آدم های خوب و مهربونی بودن ولی یسری رفتار ها و عادت های خاص داشتن که برای منی که غریبه بودم خیلی عجیب بود 

با اینکه کلی خاطره خوب از آدمهاش و اون شهر دارم ولی هیچ وقت حاضر نیستم اونجا زندگی کنم

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)
2706