2737
2734
عنوان

يك هفته از زميني شدن ليموجانم گذشت🍋💚

| مشاهده متن کامل بحث + 2050 بازدید | 101 پست
😂😂😂😂😁 منم انقدر با اينا گشتم عاطفه مادري رو گذاشتم زمين كلا😂

بهتر
بچه های فامیل و اطرافیان ما که خیلی به مامانشون وابستن........
حتی مامانا هم به بچشون خیلییییییی وابستن
اینجوری اصلا خوب نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهتر بچه های فامیل و اطرافیان ما که خیلی به مامانشون وابستن........ حتی مامانا هم به بچشون خیلیییییی ...

اره اينجوري خوب نيست همسرم نذاشت اصلا اِما رو بياريم اتاق خودمون از روز اول اتاقشم جداست ميگه اينجوري خودمونم راحت تريم

ميگه اصلا نبايد وابستگي ايجاد كنم 

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.
اره اينجوري خوب نيست همسرم نذاشت اصلا اِما رو بياريم اتاق خودمون از روز اول اتاقشم جداست ميگه اينجور ...

موقع شیر دادن سخت نیست؟
هر یه ساعت میرین اتاقش ؟
من بچه ندارم
ولی خوشم میاد از تجربیاتتون استفاده میکنم   

2728
موقع شیر دادن سخت نیست؟ هر یه ساعت میرین اتاقش ؟ من بچه ندارم ولی خوشم میاد از تجربیاتتون استفاده می ...

عزيزم انشاءالله شما هم مامان ميشي به زودي

سخته ولي خب نشد به باباش بگم نه 

من كه صبح تا شب حتي وقتي خوابه ميشينم رو مبل كنار تختش

باهاش حرف ميزنم

براي شير دادن ميرم اتاقش

ولي صبح ها كه باباش نيست قانون شكني ميكنم ميارمش اتاق خودمون😁😍❤️

2740

چ خوبه ک عکسای دونفره خوب دارید، اگه نی نی خوب و سرحاله حتما کلی عکس بگیر از خودتو.

دختر من همیشه ناآروم بود و  کولی شدید داشت، از همون روزهای اول دل درد داشت همیشه😕😕😢

خداروشکر الان یکم بهتره ولی اصلا اروم نیست

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ خوبه ک عکسای دونفره خوب دارید، اگه نی نی خوب و سرحاله حتما کلی عکس بگیر از خودتو. دختر من همیشه ن ...

عزيزممم چرا درد داشت قربونش برم اخه؟!

جدي؟ چقدر ظلم ميكنم بهش😐

دقیقا .نوزاد تا5ماه نباید فشاری به گردن و کمرش بیاد ووزنی روتحمل کنه  بعداز 5ماه باکمک باید بشینه.اون کوچولو که هنوز نمیتونه گردنشو نگه داره نباید بزاریش روصندلی خیلی گناه داره بخدا.

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
دقیقا .نوزاد تا5ماه نباید فشاری به گردن و کمرش بیاد ووزنی روتحمل کنه  بعداز 5ماه باکمک باید بشی ...

ممنونم عزيزم از راهنمايي

2706