2737
2739

یک ماه تو تعلیق بودم دو هفته پیش متوجه شدم که مامانم به بابام خیانت می‌کنه 😭😭دو هفتس من افسردگی گرفتم حالم خوب نیست شبا کابوس میبینم میبینم خانوادمون از هم جدا شدن شغل بابام جوری که یک هفته خونه هست دو هفته نیست می‌ره ماموریت یه استان دیگه چرا باید مامانم همچین کاری میکرد بابامو خیلی دوست داشت که 😭می‌خوام از خونمون برم نمی‌خوام به روی کسی بیارم فقط می‌خوام این اتفاقو پاک کنم می‌خوام اون مردو بکشم بابای من هم مرد مهربونیه هم با سواده هم‌ همه امکانات و به ما داده جیگرم کبابه مامانمو خیلی دوست داره 😭میخواستم عکس بریدگی پامو بزارم وقتی دیدم مامانم سوار ماشین اون مرتیکه شد انقد حالم بود بود افتادم زمین گوشه اینه پامو بریده من نمیخوام خانواده ما از هم جدا بشن من تو سن ازدواج و جوونیم😭

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مطمئنی یا حدس زدی

دیدم هم شبا تو اتاقش حرف میزد هم سوار ماشینش میشه 

+یک سکه در جیبم نداشتم ولی آرزوهای بزرگی در سر داشتم+ هر آنچه که فکر می‌کنی لایقش نیستی نخواهی داشت و بهش نمی‌رسی اول باید در ذهن خودت به چیزی برسی ذهن اگر فقیر باشه زندگی هم فقیرانه میشه اینارو هم من باید بهتون یاد بدم خودگذشتگی بیش از اندازه خودتو خراب می‌کنه فکر کردی کسی قدرتو می‌دونه؟ یه دختر تنیجرم که داره به همه چیز میرسه مطمئنم که بنده برگزیده خدا هستم چون این همه لطف واقعا طبیعی نیست خدایا دوست دارم
2738
سلام عزیزم لطفا این تایپک هارو نزار  مردم ذهنیتشون نسبت به همسرشون خراب میشه

من نیاز به همدردی راهنمایی دارم 

با مادرت صحبت کن تهدیدش کن شاید دست برداره به بابات نگو فعلا

اصلا نمیتونم در این باره باهاش حرف بزنم میریزم تو خودم احساس ناتوانی میکنم انگار که خیلی اونو میخواد و من نمیتونم کاری کنم 

2706