2733
2734
عنوان

خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 837 بازدید | 75 پست
از دست خانوادم دیگه خسته شدم هیچ حق انتخابی ندارم خیلی عذابم میدن بار غرور م شکستن و خیلی دلایل دیگه ...

ببین عزیزم 

اگه محدودت میکنن دارن اینجوری از تو مراقبت میکنن 

روزگار بدیه 

بعدا میفهمی چه کار خوبی کردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خودکشی کنی خدا جوری عذابت میده که زندکی این دنیات برات‌آرزو بشه 

این دنیا خیلی هنوز قشنگه به شیرکاکائو فکر کن به پیتزا به کیک های تولد😍😍💒

کاربری دست خودم و هَووم هست البته من کوچیکترم.
برام مهم نیست دیگه از هیچی نمی ترسم 

قدر لحظه به لحظه زندگیتون بدون

یکی روتخت بیمارستان نفساش به شمارش افتاده و ارزوی ی ساعت عمر بیشتر

با این موارد زیاد برخورد کردم

فقط پشیمونی واسه خودت داره

ک ای کاش انجام نمیدادی والتماس میکنی برای زنده مونده

خودکشی کنی خدا جوری عذابت میده که زندکی این دنیات برات‌آرزو بشه  این دنیا خیلی هنوز قشنگه به ش ...

به توت فرنگی نمک زده 

به آلوچه ی بدون هسته 

به خرمای خشک 😍

یه بوی گل های رنگی 

به بچه ای که در آینده خواهی داشت😍😍

به لباس های عید😍😍

ببین برزخ قشنگه یا اینا؟

کاربری دست خودم و هَووم هست البته من کوچیکترم.
چطور فهمیدید خودکشی کرده؟

یه مشکلاتی داشت، کاربرها خیلی پیگیری میکردن، دوستش در جریان بود، دوستش تو یه سایت دیگه گفته بود تو نی نی سایت پیگیرش هستن و ... بگم خودکشی کرده یا نه

یکی از کاربرای نی نی سایت پستشو دیده بود اومد گفت

تاپیک هاش آدمو بهم میریزه وگرنه هنوز هستشون

هشت سین 🌺 یک نفر نیست تو را قسمت من گرداند ؟ کار خیر است اگر این شهر مسلمان دارد 🌺 کی بشه که بگم شد 💜 یعنی میشه که بشه ؟ 💜 استرس گرفتم از نشدن دوصد استرس گرفتم از شدن 💜 ششمین سال انتظار 💜 من منتظر تو، تو منتظر چی ؟ بیا دیگه خب 💜 در آستانه چهل سالگی، باز هم انتظار بهتر از اتمام 💜 فلانی جانم، من بدون تو میتونم زندگی کنم، بخندم، شاد باشم، انرژی ببخشم، اما اگر تو باشی، همه اینها رو راحت تر انجام میدم ، همین 💜 ما حسرت دلتنگی و تنهایی عشقیم، یعقوب پسر دید زلیخا که جوان شد 💜 💜 آیا هنوز آمدنت را بها کم است💜 
احمق که تو هستی چون اگه دقت کنی من فعلا چیزی بهش نگفتم ولی تو یه بی شرفی 

چیزی نداری بگی اسک...لی مثل تو فقط بهش پیشنهاد میده بسازه اروم باشه حرفای تکراری که همه بهش میزنن میشه 😂

من بهش راهکار دادم اصلا یک درصد فکر نکن میره با حرف من خودکشی میکنه اون با حرف من تازه به خودش میاد 

یکی از دوستای شوهرم خودکشی کرد مرد خوبی هم بود ولی چندنفر خوابشو دیدن با لباسای کثیف صورت سباه

اینا که دروغ و توهمه ولی درکل خودکشی خوب نیست وقتی میتونی شرایط عوض کنی بجای اینکه از خدا و از اون دنیا بترسونیش اگه میخوای منصرفش کنی بهش زیبایی های این دنیارو نشون بده

2706