2733
2734
عنوان

بچه ها خالم بهم گفت به خاطر وضع مالی پدرمه که خواستگار هام

| مشاهده متن کامل بحث + 1065 بازدید | 111 پست

[QUOTE=337892545]خودمون اعتماد به نفسمون کمه و کلی مشکلات داریم با حرف اینا بیشتر گوشه‌گیر و عصبی میشیم[/QUO

خواهر من ۳۹ سالگی ازدواج کرد یه بنده خدایی توی اقوام دختر خودش چندسال قبل از خواهرم ازدواج کرد و از خواهرمم‌کلا سنش کمتر بود ، قبل از ازدواج خواهرم همین خانوم گفته بود فلانی دیگه فقط باید منتظر زن مرده و پیرمرد و زن طلاق باشه وگرنه کسی نمیاد سراغش .خواهر منم خودش هم شغلش خوبه هم چهره قشنگی داره.تا خواهرم ازدواج کرد با به آقا هم سن خودش و‌مجرد .گفته بود اینم شانس اوره حالا بشینه بچه دار بشه و خواهرم همون ماه اول ازدواج باردار شد، الان بچه خواهر من ۸ سالشه و دختر ایشون بعد از ۱۱ سال تازه باردار شده ، من اصلا خوشحال میشم ازین مسأله چون واقعا انتظار سخته .. ولی کاش آدما بفهمن تو زندگی تاوان کارا و رفتارهای خودشون رو دارن پس میدن

متاسفانه جدیدا بله تاثیر داره،حتی اگ خونتون قشنگ و تمیز وسایل خوب نداشته باشه تاثیر داره

اخه ما وسایلمون هم بد نیست خونمون رو دائم بازسازی میکنیم سرامیک و کابینت و  رنگ و سفید کاری غیره  هیچوقت نشده خونمون قدیمی باشه 

وسایل خونمون هم دوساله با وام و قسطی عوض کردیم و بروزه 

فقط زندگیمون سلطنتی و تجملاتی نیست 

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=337892545]خودمون اعتماد به نفسمون کمه و کلی مشکلات داریم با حرف اینا بیشتر گوشه‌گیر و عصبی می ...

خاله منم داره پس میده اما متوجه نیست تاوانه حرفا و کاراشه فکر میکنه بقیه بدن در حقش 😐

اخه ما وسایلمون هم بد نیست خونمون رو دائم بازسازی میکنیم سرامیک و کابینت و  رنگ و سفید کاری غیر ...

ازدواج سنتی تحقیق هم میکنن شاید کسی بد شما رو میگه،بعضیا وجدان ندارن

پسر تابستان،دختر بهار
2731
متاسفانه جدیدا بله تاثیر داره،حتی اگ خونتون قشنگ و تمیز وسایل خوب نداشته باشه تاثیر داره

درست میگین 

حق با خالمه  خیلیا تایید کردن 

اونایی هم که گفتن نه ربطی نداره تو عمل اگر برا برادر و پسر خودشون بخوان زن بگیرن طبق نظر خالم پیش میرن مثل تاپیک پر بازدید 

البته که ما خانواده بدی نداریم فقط پولدار نیستیم